Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malowana lala

Do dziewczyn mających doświadczenie z chłopakami.

Polecane posty

Gość malowana lala

Troszkę wstydzę się o tym pisać, ale będę szczera. Nie miałam jeszcze chłopaka, byłam typem szarej myszki, nieśmiałej i zamkniętej w sobie. Jednak ostatnio trochę się otwieram, byłam na imprezie i tam poznałam pewnego chłopaka. Przetańczyłam z nim wiele godzin, rozmawialiśmy, wymienilismy się numerami komórek. Pisze do mnie codziennie, zaproponował spotkanie. Rzecz w tym, że ja go prawie nie znam, nie chcę mu robić nadziei, nie wiem czy się zgadzać na takie spotkania, do czego mogą one doprowadzić. Boję się, że dla niego to będzie komunikat, że mi na nim zależy. On jest fajny, miło się z ni rozmawia, jednak z mojej strony nic więcej nie ma (przynajmniej do tej pory). Fajnie by było mieć takiego kolegę, nawet przyjaciela. Proszę o poważne rady, to nie jest żadna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
a nie zalezy ci na nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pumaaa
Spotaj się z nim. Chociaż z tego względu, by zyskać przyjaciela. To spotkanie nie jest zobowiązujące. Jeżeli stwierdzisz,że nie czujesz nic do niego, zawsze możecie się kumplować. A jeżeli coś między wami zaiskrzy, tym lepiej... Bądź szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalijka Jego
spotkaj sie, zreszta coz mozna naprzod sadzic, znasz go krotko, poznajcie sie wiecej, dluzej. Kada rozmowa zbliza, proadzi do wnetrza czlowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Niedawno go poznałam. Nie zalezy mi na chodzeniu z nim, nie traktuję go jako potencjalnego chłopaka. Narazie wykręciłam się ze spotkania, nie chcę go rozczarować, zranić itd. Co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Poprostu z mojej strony nie zaiskrzyło, trudno. Dzięki za rady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Możecie mi jeszcze pisać porady jeśli macie jakies doświadczenia. Im więcej tym lepiej ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbcccdddeeefff
ja mam tak samo jak Ty..i ostatnio doszlam do wnosku, ze to na tym zazwyzcaj polega...ze ludzie sie spotykaja choc duzo z nich do konca nie wie czy bedzie z tego cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Ja też doszłam do takiego wniosku. Gdyby ludzie się wogólne nie spotykali, bo nie zaiskrzyło z jednej strony nie mieliby tylu przyjaciół i znajomych ! Poza tym zawsze mozna porozmawiać i wyjaśnić co sie czuje. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
To żart, czy serio nie miałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość complicated
TMT - widocznie wolisz chlopcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pistacja**
A może jesteś bardzo nieśmiały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pistacja**
On znów prosi o spotkanie, czuję, że mu zależy. Nie wiem co robić. Iść na spotkanie i wyjaśnić mu,że prawie go nie znam, że nie moge mu niczego obiecać ? Prosze o radę również facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
PS.malowana lala=Pistacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italianka
moim zdaniem spotkanie to spotkanie i do niczego nie zobowiazuje, ja bym na twoim miejscu sie spotkala. ale nie komunikuj mu od razu na wstepie: nic do ciebie nie czuje, nie chce zebys byl moim chlopakiem. oj nie nie. sprobuj spotkac sie jak z kolezanka czy kolega i sama zobaczysz jak bedzie :) a bedzie dobrze pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) Spotkałam się, a strach ma faktycznie wilekie oczy. ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
Faceci nie szukają koleżanek na imprezach i nie biorą od nich numerów telefonów. Jak nic nie czujesz to nigdzie z nim nie wychodź i nie trać jego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
A mi się wydaje, że jeśli szczerze porozmawiają i sobie pewne rzeczy wyjaśnią, to mogą być przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njaważniejsze by lala
krocze miała czyste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej śmiałosci
oby nie za dużo tylko ale bedzie ok tylko musisz chcieć nie zraź go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co ...
pieprzysz jak niezdrowa dupa. Co to znaczy nie zaiskrzyło, nie przesadzaj, nasłuchalaś sie głupot i pewnie za duzo ogladasz melodramatów :-D Zejdx na ziemię, TU ZIEMIA ... TU ZIEMIA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×