Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwodzicielka

jak myślicie kto ma większe sznase

Polecane posty

prawdziwy godny facet czytaj uważnie co napisałam :P ze lubia niezależne które metaforycznie PRZY OKAZJI nie radzą sobie z rozłożeniem deski co ma wzbudzić opiekuńczość myslalam ze wyraźnie to napisalam :o ale najwidoczniej zrozumieli tylko Ci którzy znają tajniki psychiki kobiecej :P:P:P no wiec mam nadzieje ze teraz juz rozumiesz:P pisząc o niezaleznosci nie mialam na mysli tego kto placi za kolacje, bo to chyba oczywiste i nie podlega dyskusji, mialam na mysli ceche która moim zdaniem przyciąga facetów , cechę którą jest niezależność , malo który przyzna sie do tego ale was wlasnie ciągnie do kobiet które są niezalezne , niezależnośc daje m.in. pewność siebie a pewnosc siebie przyciąga niezależnośc daje całą mase cech które przyciągają zarówno jedną jak i druga płeć niezależny nie znaczy płacący za kolację !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
hmmmm ona jest mężatką ma syna w moim wieku więc nie wiem czy można tu mówić o jakiejś niezależności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie dala ci do zrozumienia ze \"przeszkodziłaś \" bo weszłaś na jej (ich) teren zasugerowała Ci ze jestes \"drugoplanowa\" bo przeszkodziłaś ech chlopaki pewnie zazdroscicie takim o których kobiety sie \"biją\" w pracy :P poza tym dla mnie takie "przeszkodziłaś" jest jednoznaczne, od tego trzeba było zacząć topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
to "przeszkodziłaś" i takie jej nieco dziwne zachowanie wywołało we mnie impuls typu " jeszcze zobaczymy kto będzie górą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy godny facet
cechy które przyciągają facetów to ...no kupa tego jest! a niezależność to niezależność! W twoim konteksćie chodzi ci raczej o zimną, zdecydowaną, wiedzącą czego chce 40 ! A tylko idioci ciągną do zimnych, bo te z pozoru stwarzają wrażenie niedostępnej, a jak wiadomo to co niedostępne, blaaa blaaa bla! ok czas popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwisowy wiechu
Z założenia to ta młodsza, biorąc pod uwagę dalsze perspektywy. Ale tak naprawdę to zależy od osobowości, bo jeśli ta 24 latka jes jak drewno i czeka by facet ciągle robił za wodzireja 24h, to prędzej się przekona do 40 która również wysuwa pomysły na wspólne spędzenie czasu a nie tylko czeka na gotowe. Z pewną dozą uszczypliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli obie dobrze wyglądają
to ja bym wbrał młodą, facet który jest ze starszą panna prawdopodobnie jest przez nią spsnsorowanyyyyy.....beeeeee i ta cipa ruchana przeez tyllllllllluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwisowy wiechu
Używając twoich słów i twego toku myślenia to możńa powiedzieć, i ten fiut co nie wiadomo gdzie był i gdzie i w czym był umaczany setki razy. Takie argumenty świadczą tylko o niedojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
nie miałam na myśli żadnych sponsorowanych spotkań tylko romansik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp upppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×