Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie zakochana

Jak sprawić,żeby się we mnie zakochał...

Polecane posty

Gość prawie zakochana

Ponad rok temu poznałam przez internet pewnego przystojniaka;) Spotkaliśmy się po pół roku,ale wtedy mało mnie zafascynował.Niedawno zaczęliśmy znowu często rozmawiać na gg,potem on do mnie przyjechał,ja do niego i nagle dotarło do mnie,że chyba coś do niego czuję,ale kiedy z nim rozmawiałam o uczuciach powiedział,że już dawno nie był zakochany.Ostatnim razem jak się spotkaliśmy powiedział,że możliwe,że znalazł to,czego szukał,ale sam nie wie.Teraz bardzo mi na nim zależy,ale ostatnio zobaczyłam jego profil na portalu randkowym,więc uznałam,że muszę działać i zaprosiłam go na wakacje;) Jedziemy za tydzień.Podsuncie mi jakąś myśl jak go olśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puc puc
po prostu badz soba..jaka mu sie spodobalas,takiej bedzie oczekiwal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toka
udawaj, ze go tylko lubisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie zakochana
Narazie sobie wymyśliłam,że wzbudzę w nim odrobinę zazdrości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uchylisz szpary
i po gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se wymyslilas - rzeczywiscie
moze nie tak od razu prowadzaj się z innymi albo o nich wspominaj bo on sobie pomysli ze ktos inny jest dla ciebie wazniejszy i nie bedzie chcial ingerowac miedzy wodke a zakaske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie zakochana
Najgorsze jest to,że dużo dziewczyn się koło niego kręci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankieter CBŚ
przystojniacy bywa ze rozkochuja i zostawiają. zreszta oni wszyscy tacy gęgławi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie zakochana
Tylko,że on mi kazał obiecać jak rozmawialiśmy o wakacjach,że się w nim nie zakocham.Nie wiem czy mówił na żarty czy poważnie.Wczoraj znowu usłyszałam,że mógłby się we mnie zakochać,a mnie szlag trafia,bo nie wiem co miał na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toka
jesli ty mu jestes pisana, to nie spojrzy na te inne:) Moj mi powiedzial kiedys, ze on nie wie dlaczego ja, a nie 20 innych, po prostu tak czul i przestal na inne patrzec:) sie okaze na jak dlugo hihihiihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie zakochana
toka,pewnie masz racje.Nie wiem czemu się wcześniej za niego nie brałam;) Tyle czasu go juz znam,a był mi dotad obojetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toka
To moze poczekaj na razie, poobserwuj jak to sie bedzie dalej toczylo i nie wysuwaj sie za bardzo do przodu....Zobacz , jak on sie bedzie zachowywal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie zakochana
Dzięki za rady,pocichu liczę,że te wakacje nas zbliżą.A tymczasem postaram się nie być nachalna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
załóż mu stringi na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przsejdź się po cyrkowej linie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile lat ma Romeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz tacy faceci co
ja ze chcieliby, mogliby sie zakochac, a potem nie zakochuj sie to odrazu ci mówie zebys nie liczyła na duzo - znałam ja takich wiele , lubia bajerowac, owszem spotykac sie, ale zeby cos wiecej to brań boże. a takie gadanie ze mógły to jasne - mógłby również skoczyć z wieżowca ale tego nie robi. jesli facet ma sie zakochac to sie zakochuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka
nie zakochiwac sie???a jak to niby zrobic??? nie da sie powiedziec sobie. ok to ja sie nie zakocham.Co robicie wode z mozgu dziewczynie.Przeciez ona juz jest w nim zakochana........;-) pozdrowionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×