Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezorientowana.......

Odtwarzacz MP4

Polecane posty

Gość niezorientowana.......

Zamierzam kupić odtwarzacz MP4, ale jak to baba;)kompletnie się na tym nie znam i nie wiem, jakiej firmy warto kupić odtwarzacz. Zastanawiam się też, czy może odtwarzacz MP3 nie byłby lepszy, bo i tak nie zależy mi na funkcjach odt.MP4, tylko na pamięci.Może Wy podpowiecie mi cz kupić MP3 czy MP4 i jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowana.......
moze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowana.......
moglabys wkleic jakis link z allegro z akim odtwarzaczem z mozliwoscia dokupienia pamieci? i na czym to polega? PS. jaka firme polecilabys? Creative, Sony czy jakas inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkkaaaa
wielu moich znajomych ma Creativa i nie narzeka... ...a mi sie podoba Samsung mojej kolezanki :) bardzo ladny..taki kobiecy i malutki :) ale te z Creativa chyba lepsze...kurcze..sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam creativa (i jestem bardzo zadowolona z niego )i iPoda... ale one maja nie wymienna pamiec. ale moj chlopak ma odtwarzacz w ktorym mozna wymieniac karty pamieci... teraz nie mam za bardzo czasu szukac na allegro.. ale mysle ze jak byssama poszla do sklepu z takim sprzetem i zapytala, to Ci cos poleca. to polega na tym, ze do odtwarzacza mozesz poprostu wlozyc wieksza karte... to zalezy od firmy, ale np moj chlopak czasem wklada z odtwarzacza karte do aparatu cyfrowego, jak jest potrzebne wiecej pamieci , i tez dziala :) zapytam go dzis, jesli nie zapomne, jakiej firmy jest ten odtwarzacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×