Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syrenkaaaa

jak się przekonać,że naprawdę mnie kocha!!! ? ? ? ? ? ? ?

Polecane posty

Gość syrenkaaaa

MAm chłopaka od 6 miesięcy. Układa nam się dobrze, prznajmniej tak mi się zdaje. On zapewnia mnie o miłości do mnie, ale to tylko słowa, a czyny.. no nie wiem. Nie wiem czy ja powinnam czegoś oczekiwać.. Jak to u was jest. jak mam się przekonać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby Cię naprawdę kochał, to nie zadawałabyś takich pytań, bo miałabyś tego pewność ;) oczywiście jest też mozliwość taka, że on nie potrafi okazywać uczuć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenkaaaa
trudno jest uwierzyć że spotkało mnie takie szczęście....... pierwszy raz w życiu spotkałam takiego chłopaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopezka
Powinien cie mile zaskakiwać,prawić komplementy,szanować,troszczyć sie o ciebie...Kupować kwiaty bez okazji...Ja własnie takiego faceta mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopezka
I wiem,ze mnie kocha...Nie da mi zrobic krzywdy ,liczy sie z moim zdaniem.I gdy jest zimno daje mi swoją bluze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufka34
Zaproponuj malzenstwo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopezka
Nie wiadomo ile ma lat dziewczyna... Ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenkaaaa
W każdą niedzielę udaję się do biedronki i zarzucam na plecy worek na śmieci, czatuję między regałami na klientów i wyskakuję krzycząc batman forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdzie w praniu
czy Cie kocha, a powiem Ci szczerze, ze zadalas baaaardzo glupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopezka
To sie chyba powinno czuć,czy cie ktos kocha czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenkaaaa
na małżeństwo to jeszcze za wcześnie! Ktoś się za mnie podszywa, ale to chyba łatwo się domyślić. Możę i głupie pytanie, ale chyba już wiem czego mi brakuje. Tego miłego zaskakiwania. Wszystko jest wiadome z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopezka
Hmm...szkoda,a daj mu delikatnie do zrozumienia,ze ty tez potrzebujesz ciepła,prezentów...A jaki on ma stosunek do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku chyba nie myslisz
ze jak ktos nie zaskakuje to od razu napewno nie kocha. niektorzy tak juz maja, ze nie sa bardzo spontaniczni. moj chlopak np wiem ze bardzo mnie kocha, ale nie robi mi jakichs spektakularnych niespodzianek. owszem czasem przyniesie kwiatka bez okazji, ale bez fajerwerkow. Jednak bardzo sie o mnie troszczy i wiem na 100% ze bardzo mu zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robienie niespodzianek i prezenciki bez okazji lub brak tych rzeczy niekoniecznie jest dowodem milosci/jej braku. Sa faceci ktorzy nie przepadaja za czyms takim, co nei znaczy ze nie kochaja. Z kolei inni robia to ot tak bo wypada...Wiadomo ze to jest mile ale inne rzeczy sa wazniejsze..prawdziwa milosc polega na wzajemnej pomocy, zaufaniu, trosce, szacunku..i tego wlasnie powinnas szukac u swojego chlopaka, jesli chcesz wiedziec czy naprawde Cie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×