Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosasita

ZIELONA GORA zabiegi kosmetyczne-dojazd do domu klientki

Polecane posty

Gość Rosasita

Oferuje: PROMOCJA LETNIA: manicure+ henna brwi 20 złoty * henna brwi i rzęs + regulacja * macicure + masaz dłoni + zdobnictwo *pedicure + masaż stóp + zdobnictw *oczyszczanie twarzy *masaz szyji twarzy i dekoldu *makijaz okolicznościowy Kontakt: 505 48 45 19; nr. gg 3924628 ZAPRASZAM NISKIE CENY DOJAZD DO DOMU KLIENTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka56
Dzień dobry, Mam ogromny kłopot ze stopami, niestety moja otyłość nie pozwala mi się nimi odpowiednio zająć, a to powoduje, że moje pięty są spękane i wymagają użycia odpowiednich narzędzi. Swojego czasu miałam je wyrównywane chyba szlifierka:))) a ostatni rok przyjeżdżała do mnie p. Monika i specjalnym nożykiem na żyletkę, świetnie sobie radziła. Niestety p. Monika wyjechała za granice, a moje pięty aż jęczą i nie ukrywam jestem przez nie o centymetr wyższa a wzrostu mi nie brakuje mam go 180 cm :-)))) Bardzo proszę o pomoc...oraz o podanie kosztu usługi, byłabym niezmiernie wdzięczna. Aha jeśli Pani nie wykonuje takich usług, to może zna pani kogoś, kto dojeżdża do domu z tego rodzaju usługą....proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nr nieaktualny to jest ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×