Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ++lol++

pewnie chiałbyś mnie teraz przelecieć...

Polecane posty

Gość ++lol++

Zdarzyła mi się taka sytuacja znajoma którą poznałem 5 lat temu zagadała do mnie odwiedziłem ją po 4 latach było całkiem fajnie jakieś gadanie itp buziak na dowidzenia po 2 tyg zaprosiła mnie na weekend bo miała wolne mieszkanie w pierwszą noc spały jeszcze jej 2 kumpele ale w drugą po imprezie na któej wypilismy pare piwek wróciliśmy do mieszkania i trochę zacząłem sie miotac co zrobic... (ogólnie nie chciałem jej przelecieć bo COŚ dla mnie znaczy) troche pogadaliśmy pocałowaliśmy sie i w pewnym momencie mówi do mnie PEWNIE CHIAłBYś MNIE PRZELECIEć po czym odpowiedziałem jej że owszem chciałbym ale tego nie zrobię dzisiejszej nocy bo mi na Tobie zależy a nie chciałbym zeby nasza znajomość kończyła sie na tym wypadzie do łóżka.... powiedzcie czy zrobiłem dobrze.... dziewczyny wypowiadajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
jak dla mnie,to złoty z Ciebie chłopak. Takich jak Ty więcej proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzialabym ze dupa jestes
nie facet :O czesto marnujesz okazje ? moze trzeba bylo sie jej zapytac czy chce byc przelecona ? jezeli chcial to czemu nie ? jezeli ci na niej zalezy to spelnij jej zachcianki czy pragnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++lol++
gdyby była to inna laska poznana na dyskotece to pewnie nie musiałaby się nawet pytać czy bym chciał... ale to była ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
przecież nie każdy facet musi mysleć tylko fiutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne że dobrze zrobiłeś -
Dziewczyny, które chcą by zaczynać czytanie książki od zakończenia to zwykłe dziw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
++lol++ bardzo dobrze zrobiłeś :) Ona na pewno to doceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++lol++
powiedziałbym.... chodzi o to że wcześniej troche wypiliśmy a nie sztuka jest wydupczyć pannę i sie już u niej nie pokazywać ... zresztą sam nie wiem... dlatego chyba tu napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to ze byla to ONA
i ona chcial byc przez ciebie przelecona to ma teraz zalowac ze nie jest jakas lafirynda ? wolisz przeleciec jakas puszczalska a ta ktora ci sie tak podoba ma czekac iles tam az ty "dojrzejesz" zeby ja "tym" uszczesliwic ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
jeżeli jednej osobie na drugiej zależy,to nie muszą zaczynać znajomości od seksu,nie o to w tym wszystkim chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem jak bym
chciala kochac sie z facetem a on by mi z takim tekstem wyjechal to raczej milo bym o nim nie myslała :O z kazdym bez uczucia mozna sie wydupczyc wszedzie, ale to czy sie kocha zmienia cos ? O_o ochota jest taka sama a fakt ze to ONA to znaczy ze jakbys ja wydupczyl tez bys sie wiecej nie pokazal u niej tak jak w przypadku innych ? to co, mam teraz rozumiec, że bedziesz z jakiegos swojego "mnoralbego" "swietego" "szlachetnego" punktu widzenia czekal iles miesiecy potem w koncu wydupczysz a na koniec tak czy siak rzucisz po seksie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++lol++
do tableta nasza znajomośc trwa już dosyć dłużej tylko ostatnio przybrała na intensywności.... ale wydaje mi sie że skoro choć troche jej na mnie zalezy to potrafi to zrozumieć a przy następnym spotkaniu dostanie to czego chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
acha to już trochę zmienia bieg sprawy. Ale dalej podtrzymuje,ze bardzo dobrze zrobiłeś a jak teraz sięspotkacie i oboje bedziecie tego chcieli bez pomocy alkoholu,to rozkoszujcie się sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++lol++
tableta mam podobne podejscie do sprawy co Ty.... dzięki za utwierdzenie mnie w moim przekonaniu, że jednak moje postępowanie nie było dziwne i do końca złe... bo w gruncie rzeczy chciałem ja przelecieć jak sto diabłów ale nie chciałem przez przypadek tak zakończyć naszej znajomości tudziez sprawić żeby nasz stosunek do siebie uległ zmianie przez to że wykorzystałem np to że troche wypiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja19_.
++lol++ Byłeś na moim temacie a ja się odwdzięczę :). Wbrew temu co tu niektórzy piszą uważam, że chyba dobrze zrobiłeś.Tym bardziej, że jak piszesz byliście pijani ... no i czasem robi sie pewne głupstwa, nawet jak sie nie planowało i nie wiadomo jak ona by sie czula następnego dnia po tym wszystkim, gdyby wytrzeźwiała. Czy nie czułaby sie głupio wobec ciebie i siebie. A tak macie szanse ,żeby wasza wspólna pierwsza noc nie była tylko chwilą pod zamroczeniem ale rzeczywiście chwilą bardziej intensywnie odczuwaną - alkochol spłyca doznania :(, oczywiście jak sie dużo go wypiło. Jeśli wypadłoby to na mnie, to zrobiłbyś na mnie duże wrażenie :) i ... w sumie jeszcze bardziej bym cię pragnęła. Myślę, że cała ta otoczka choćby właśnie w pragnieniach jest lepsza niż od razu konsumpcja, a potem czasem ... troszkę dziwnie, że to już po. Warto ,zebyście sie jeszcze pospotykali i jeśli ci na niej zależy to przez te spotkania, rozmowy zbudujecie sobie wasz świat , w którym potem wspólny sex bedzie jeszcze fajniejszym doznaniem - nie na jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwikła z chrzanem
oj nie wiem czy dobrze... To naprawde roznie moze dziewczyna odczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja19_.
Zrobiłam błąd przepraszam ;) "alkohol" W każdym razie nie wiadomo jak ona czułaby sie wobec ciebie po, nawet mogłaby sie nie przyznać, a to mogłoby nawet zaważyć na tym co by było dalej z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwikła z chrzanem
pozatym jak Ty piszesz o seksie z NIA???? :PRZELECIEC"? Juz same słownictwo jakos mi nie pasuje do tego co piszesz...moze jestem psychiczna...ale mnie to zraziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwikła z chrzanem
juz koniec dyskusji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++lol++
Maja19_ dzieki za miłe słowo dziś właśnie ona miała opis let`s straight to number one a ja dałem sobie odliczanie od 10 do 2 po czym zapytała co znaczy mój opis więc powiedziałem ze moze sobie go zinterpretowac dowolnie i odpowiedziała mi że ma wybujałą wyobraźnię... hehe ps. żeby zrozumieć tekst utworu : Ten . . . kiss me on the lips Nine . . . run your fingers through my hair Eight . . . touch me . . . slowly Hold it! Let's go straight . . . to number one Seven . . . lips Six . . . slooowly Five . . . fingers Four . . . play . . . to number one Let's go straight . . . to number one One Touch me . . . Let's go straight . . . One . . . to number one Lips Fingers Feel it? One Ten Nine Eight Seven Six Five Four Three Touch and go . . . . . . to number one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1111111
miałeś ją brać zanim miała ochotę ja bym tego chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja19_.
++lol++ Z tego co czytam jest ok, tylko to potwierdza, że dobrze postąpiłeś. Ona nie ma kaca moralniaczka itp. DAlej możecie poprowadzić tą fajną flirciarską grę i jeszcze ... bardziej sie nakręcać - a czy to nie jest fajne ? :) A jeśli ci na niej zależy to postaraj sie ,żeby ta pierwsza noc była w miarę na trzeźwo, no po jednej lampce winka np. (piwo chyba odpada, bo sie potem... sikać duż o chce;) ) i klimacik odpowiedni, żebyście mieli co wspominać a nie mieć świadomość ,że było szybko, troche nieprzytomnie i wsumie nie wyszło tak jak byście chceli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++lol++
dokładnie tak to chcę teraz rozegrać :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ela
dobrze zrobiłeś że sie powstrzymałeś... pozdrawiam i życze powodzenia przy następnej próbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora tego tematu
czy to ty przypadkiem nie pisałes o żonie kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lol
a jakiego wykonawcy jest ta piosenka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++lol++
touch and go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandalino
a ja uwielbiam kiedy laski proponują mi sex a ja im odmawiam (mam gdzie indziej i nie narzekam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina____40
zrobiłeś bdb ze świecą szukać takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strąk man
No ja bym postąpił tak samo. A nawet jeszcze bardziej zagadkowo, żeby wzbudzić w pannie doatkowe zaintrygowanie, zatem i chęć. Trzeba wiedzieć, jak się postępuje z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×