Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lizaczek_tuti_fruti

Zakochać sie ? YYYYYyyy a co to znaczy ?

Polecane posty

Gość lizaczek_tuti_fruti

Hej :) Chciałbym sie poradzić ludzi na forum moze ktos pomoze mi zmienic cos w sobie. Mianowicie mam problem z kobietami ;) Rzecz polega na tym ze majac prawie 20 lat nigdy nie zakochałem. Nie potrafie tak naprawde rozmawiac z kobietami, nie sprawia mi to wogóle przyjemnosci (chociaz sex tak tak tak i to jak :))) Nie widze po prostu powodów, dla których miałbym sie zwierzać kobietom czy rozmaiwac z nimi, bo i tak nie dogadam sie z nimi nigdy jedynie moge stwarzac pozory ze sie rozumiemy. Zaczyna mnie to powoli przerazac, jestem przystojnym facetem w tym wieku powinienem miec kogos, a moje zwiazki to jedynie przelotne znajomosci, po ktorych kolezankom zawsze mowilem papapa :/ Był ktos moze w podobnej sytuacji, lub chociaz moze ktos mi cos doradzi co moglbym w sobie zmienic, bo to nie jest normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyley
po prostu patrzysz na kobiety jak na przedmioty do, pozwól, ze sie wyrażę, wyruchania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam , ze pare razy bylam zakochana, a moze tylko zauroczona;) Ale juz sama nie pamietam:o wiem i pamietam tylko , ze czuje sie wtedy \"motylki\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaczek_tuti_fruti
dyley moze cos w tym jest, ale ja po prostu nie potrafie inaczej, nie widze aby kobieta mogła mi zaoferowac cos wiecej, a chciałbym to zmienic. Bardzo chciałbym poczuc to wszystko o czym sie tu pisze na forum, ludzie mają problemy sercowe, rozterki a ja po prostu nigdy tego nie przezywalem, nie wiem co jest nie tak ze mną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody jestes , cale zycie przed Tobas!Zdazysz jeszcze poznac wszystki uroki milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaczek_tuti_fruti
kazdy mi to mowi, ale przez 20 lat jest zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyley
no to masz problem..a mozę nie..jesli ci wygodnie z tym, to tak żyj..tylko znajduj takie dziewczyny dla których sam jestes przedmiotem, a nie te dla których coś znaczysz..bo jesli dla ciebie sex to cos co nie ma nic wspólnego z uczuciem a dla nich tak, to bardzo je ranisz odstawiając po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×