Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filago

panowie odpowiedzcie

Polecane posty

Gość filago

mam rozstępy na piersiach :( jaka jest Wasza reakcja, jak cos takiego widzicie? bierze Was obrzydzenie? co sobie myślicie? chyba w życiu nie rozbiore się przed facetem.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LA Femalsio
Kocham to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
nie zauważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na udach
i posladkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamcy wredni
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecodziiwnygosc
Tez masz problem. A ja mam za malego bo co to jest 15 cm i nie rozbiore sie przed kobieta bo nie mam 25 cm? Jak kocha to nic facetowi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie kocha od poczatku
a przynajmniej rzadko kiedy najpierw chemia, potem sex a pozniej dopiero uczucie wiec nie piszcie tu ze jak kocha to wszystko mu sie podoba są rozstepy jako biale paseczki ale są tez rozstępiska które wyglądają jakby ktoś pociął skóre nożem i ta skóra sie rozłazi i bardzo oszpeca skórę wiec nie piszcie ze wam to nie przeszkadza bo pewnie nie wiecie o czym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecodziiwnygosc
Przeciez normalne, ze nie pokaze rozstepow bo kazdy facet by uciekl, ale jak sie juz zakocha to nie w jej ciele tylko w niej. Jakby tak mojemu ojcu przeszkadzalo, ze matka jest otyla i ma zwisy tu i tam to by sie z nia juz dawno rozszedl. A mu nie przeszkadza, moze z przyzwyczajenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ok ale chyba autorce topiku
chodzilo o pierwsze zblizenie i jego reakcje bo chyba oczywistym jest ze jak kocha to akceptuje ALE KTÓRY KOCHA JUZ PRZY PIERWSZYM ZBLIZENIU?!!!! pytanie jest zadane o reakcje facetów którzy czują pociąg seksualny i chemie a jeszcze nie kochają mam racje autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki nie pomagają
jesli ktos ma skłonnosci do rozstepów latami kupowalam kosmetyki z najwyższej polki potrafilam dac 300 zł za krem bylam systematyczna i g..o dało :o jedynym skutecznym sposobem jest kilkuletnia operacja plastyczna tzn robiona etapami zdzierasz warstwy skóry laserowo kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filago
" chodzilo o pierwsze zblizenie i jego reakcje bo chyba oczywistym jest ze jak kocha to akceptuje ALE KTÓRY KOCHA JUZ PRZY PIERWSZYM ZBLIZENIU?!!!! pytanie jest zadane o reakcje facetów którzy czują pociąg seksualny i chemie a jeszcze nie kochają mam racje autorko?" TAK, własnie o to chodzi a kosmetyki nie pomagają moje rozstępy to sa białe paseczki, ale b. długie i dość głębokie- a poza tym pokrywają prawie cały biust :( i naprawde boję się tego pierwszego zbliżenia.. wstyd mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
ja tez mam, zawsze mialam ale jestem pewna siebie i moj facet twierdzi,ze mam piekne cialo,jedrna pupcie i najpiekniejszy biust:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie
ja mam rozstępy na piersiach i mojemu to nigdy nie przeszkadzało. Rozstępów nie mają tylko małe rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
ja mam maly i mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam małe i mam jestem
szczupła zgrabna a jednak mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeela
wlasnie, ja tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecinko przestan wypisywać
bzdety i weź może książkę do ręki, bo twój możdżek jest co najwyzej wielkosci orzecha laskowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty osobo powyżej
chyba masz syndrom niedoruchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffaaccio
Jeżeli jesteś atrakcyjną dziewczyną i spodobasz się facetowi to będzie oceniał twoje ciało ogólnie nie zwracając uwagi na małe szczegóły, rozstepy ma duzo kobiet , moja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma rozstepy czy rozstepiska
? bo to duża różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filago
dzięki :) pocieszyliście mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×