Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnes021

NAJGORSZA RZECZ, JAKA ZROBILYSCIE SWOJEMU FACETOWI...

Polecane posty

Gość dobreeeeeee
letnia burza - piąteczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemy narzeczonemu zrobilam taki numer ze z telefonu kolezanki napisalam smsa ze niby od jego bylej dziewczyny.Chcialam go sprawdzic czy mi powie, czy odpisze.Napisalam takie bajery ze nadal mysle itp.Pozniej nie odpisywal to napisalam ze czekam z niecieroliwoscia.Pozniej wieczorem zadzwonilam do niego jak ja ale nic nie wspomnial ja oczywscie tez sie nie wydalam.Nastepnego dnia pojechalam z ta moja kolezanka nad jeziorko i zadzwonil moj misiek.Powiedzial ze zaraz przyjedzie i to mnie troche zdziwilo bo nigdy tego nie robi jak wiedzial ze jestem z kolezankami.Udawal ze nic sie nie stalo,umowilismy sie na wieczor.Wieczorkiem jak przyjechal to pierwsze slowa jakie powiedzial to byly \"pokaz swoj telefon\".Oczywiscie nie chcialam mu pokazac ale widzialam ze sie wypre i sie przyznalam.Nie odzywal sie do mnie ponad godzine.W koncu sie przyznal ze zadzwonil do swojej bylej do domu i ja strasznie opieprzyl ze takie rzeczy mu wypisuje.Jak powiedziala ze nawet nie ma jego numeru to sie zorientowal. Myslalam ze to juz bedzie koniec z nami.Strasznie byl wkurzony.No ale na szczescie jakos mu przeszlo i planujemy w przyszlym roku slub. Pozdrwaiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilam jeszcze lepszy numer kolezance ktora u mnie nocowala.Wyszlysmy gdzies sie przejsc.Jak wrocilysmy zobaczylam ze jej ptak narobil na sweter.Poszla wyczyscic sobie, ale jakos dlugo jej nie bylo wiec sie zainteresowalam.Weszlam do lazienki i zobaczylam jak ona czysci swoj sweterek moja szczoteczka do zebow.Normalnie mnie zatkalo i poszlam do pokoju.Ale zemsta byla slodka.Poszlam przed nia sie myc i wzamieszalam jej szczoteczka do zebow w kibelku(oczywiscie nie spuszczalam wody).Ona o niczym nie wiecziala i umyla zabki.Ja jakos przebolalam i poczekalam z umyciem zebow do rana jak kupilam nowa szczteczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tamtego czasu ne utrzymywalam z nia kontaktu.Tak milo skonczyla sie nasza zajomosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawajcie więcej
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredolec
Dałam mu rózgę pod choinkę-taką ładną posrebrzaną z kokardką ,a on się rozpłakał jak dziecko .Do dziś (ma ponad 30 lat) nie lubi o tym mówić, a mnie to wciąż bawi :P Ten numer z szamponem i z ręcznikiem jest super:D,nieźle się ubawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszewiecej
bo mi humorek poprawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziałam
że jest do dupy w łóżku (nie skłamałam), ale jak już się nie spotykaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaa
ja podczas klotni takiej dosyc ostrej z moim chlopakiem wpadlam w straszna zlosc, moznaby rzec w histerie, a ze stalismy na parkingu w lesie to ze zlosci rzuilam przed siebie kamieniem- trafilo w jego samochod:P zbilam tylnia szybe;] O dziwo nie byl zly, tylko przerazil sie co mi jest i zaczal mnie uspokajac;p jak juz sie uspokoilam to mnie dopiero opieprzyl;] Do dzisiaj mi wypomina;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość get lost
powiedziałam że jestem w ciazy tylko po to żeby zobaczyc jak zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie pamiętam dlaczego ,ale mój mąż porządnie mnie wkurzył ,a potem mieliśmy jechać nad jezioro, więc......zszyłam mu kąpielówki z jednej strony,tak żeby ich nie mógł włożyć .Na plaży nie wytrzymałam ze śmiechu , bo wspaniale wyglądał w ręczniku,skacząc na jednej nodze i pytając,, no co jest, kurde? '' Teraz zawsze nakładam mój strój w domu-tak przezornie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelek maly
buhehe no ja co prawda bylam w ciazy, ale na ktoryms badaniu USG poprosilam moja pania doktor aby powiedziala przy moim mezu, ze to beda trojaczki:) buhehe zobaczylibyscie jego mine:) Po doznanym szoku i po tym jak dowiedzial sie prawdy, ze bedzie to tylko jedno chyba szkoda mu jednak bylo, ze nie trojaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×