Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwodnicza82

do wszystkich kobiet olewanych przez facetów itp

Polecane posty

Gość TO JEST ZOLZA WLASNIE
Nie jestem idealna. Żyję na planecie Ziemi, gdzie żyją wszyscy ludzie. Nie jesteśmy idealni. Nigdy nie byliśmy, nigdy nie będziemy, więc nie zawsze noszę prawidłowe ciuchy. Nie zawsze noszę prawidłowe buty. Czasami pamięć mnie zawodzi. Nie wyglądam jak modelka. Nie gotuję jak francuski kucharz. Nie robie zawsze tego, czego oczekują ode mnie inni. Jestem człowiekiem. Nie jestem idealna, ale nie ma nikogo takiego drugiego jak JA na tym świecie . Jestem unikalna. Czy to Ci odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST ZOLZA WLASNIE
Przeczytajcie sobie: "Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy". Mase fajnych przykladow glupiego zachowania nieglupich kobiet... A tutaj fragmencik: "... Zolza - kobieta, ktora nie wali glowa w mur, zeby zdobyc uznanie innych ludzi, czy to bedzie kobieta czy mezczyzna czy ktokolwiek w jej zyciu. Rozumie, ze jesli ktos jej nie akceptuje to tylko opinia jednego czlowieka, wiec to nei ma wielkiego znaczenia. nie stara sie spelnic wymagan innych tylko swoje wlasne. Z tego powodu w szczegolny sposob podchodzi do mezczyzn Zolza postrzega tez szczegolnie sama siebi, jest rownorzednym przeciwnikiem dla mezczyzny. Z mila dziewczyna facet automatycznie ustawia siebie na wage ciezka a ja na piorkowa (czytaj : pozycja przegrana) Pewna siebie kobieta ktora wchodzi na ring i nie oddaje rundy zdobywa szacunek mezczyzny nawet jesli przegra. Dlaczego? Bo on widzi ze to kobieta z charakterem. Jesli ponosi porazke to z uniesiona glowa. Zolza zachowuje sie w sposob, ktory dla mezczyzny jest czytelny. Rozmawia z nim tym samym jezykiem, kotrego on uzywa w rozmowach z meskimi przyjaciolmi, co mu uswiadamia, ze sa z tej samej bajki. Poruzumiewa sie bez bicia piany i jest bezposrednia. Sadzisz ze to bez znaczenia? Porownaj dwa typy kobiet: MILA DZIEWCZYNA: Wdzieczy sie do mezczyzny, zeby dostac to co chce, a kiedy nei dostaje - placze, zlosci sie albo dasa. Manipuluje jego poczucie winy albo mowi o swoim wewnetrzym dziecku, wydaje sie dziecinna. Jesli mezczyzna ja w jakis sposob urazi ona wybucha placzem. Potem wymusza przeprosiny i obietnice, ze nigdy wiecej. Mowi sobie: On nie mial tego na mysli, albo w inny sposob usprawiedliwia jego neiwlasciwe zachowanie. Robi dobra mine do zlej gry i zmusza sie do czegos co jej nie odpowiada by zadowolic mezczyzne K o b i e t a = U t r a t a S z a c u n k u ZOLZA Niczego nei lukruje i nie uzywa eufemizmow. jasno daje do zrozumienia, co jest dla niej wazne i w jaki sposob chce byc traktowana. Jest dorosla kobieta wiec nie ma w niej nic dziecinnego. Wyznaje filozofe zdrowego rozsadku. Dystansuje sie i pozwala, zeby milczenie mowilo za nia. Potem gdy jest gotowa, ustala porozeumienie na swoich warunkach. Jednoczesnie jasno daje do zrozumienia, ze podobna sytuacja nei ma prawa sie powtorzyc, bo gdyby tak sie stalo to ona pasuje. Zauwaza jego brak szacunku natychmiast i bez wahania wzywa go na dywanik. Nie robi niczego, co jej nei odpowiada i nie waha mu sie tego uswiadomic. Spotyka sie z nim na ringu jak rowny z rownym. K o b i e t a p o c i a g a j a c a = W z r o s t s z a c u n k u Dzieki temu, ze Zolza mowi jak jest mezczyznsa szanuje jej sposob porozumiewania sie. W jego oczach zlosc nei jest oznaka slabosci. Pomysli, ze taka kobieta bardziej nad soba panuje niz emocjonalna placzka. Natomiast o Zolzie mysli, ze to kobieta ktora wie czego chce. Mezczyzna mysli: kobieta niesterowalna. Jedynym wiekszym zaszczytem jest tytul Zolzy Luksusowej. To oznaka sukcesu mowiaca, ze te kobiete facet chce zatrzymac na zawsze - chocby z jednego praktycznego powodu, ze zainwestowal zbyt duzo by pozwolic jej odejsc. Dlatego ciagle stara sie ja zdobyc..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę...... edwwas@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyy
ja też chcę się dopisać do listy potrzebujących;-) martadlug@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _o.o_
I ja poprosze ania_spnw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mógłby ktoś wysłać to na
!!!!!!!!!!!!!! HEJ mój komunikat :) Czy nie lepiej będzie jeśli ktoś to prześle na www.tlen.pl konto:zapraszam hasło:zapraszam tam są inne e-booki a nie ma właśnie tego o zołzach. Byłoby miło i wszyscy by skorzystali a ilość wysyłanych wiadomości ograniczyłaby się do jednej,którą każdy na tym ogólnym koncie by sobie zobaczył i pobrał odpowiedniego e-booka. Pozdrawiam :). A i na tym koncie polecam inne e-booki, są świetne. Jesli ktoś umieści e-booka na tym koncie to dajcie znać, reszta sobie wtedy zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mógłby ktoś wysłać to na
Konto o nazwie zapraszam@o2.pl zapraszam@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45647572
ja tez prosze bardzo bardzo :) ulka54@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijka
Ciekawy temat e-booka. Bardzo chętnie złębilabym tą lekturę. Czy jest on twojego autorstwa? Jeśli możesz przesłac to podaje swój e-mail : natala_gie@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sole
i ja tez poprosze na sole8@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poprosze
oto mejl: gosia179@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakkkk
ja tez bardzo prosze:) moj e-mail gonia_264@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwodnicza82
dziewczyny za dużo was się zrobiło aby wysłać e -booka i dlatego przypominam ze e-book znajduje się na poczcie w interii skąd można go ściągnąć przez zapisanie załącznika Należy krok po kroku wejść na stronę www.poczta.interia.pl wpisać login : ebook4 hasło: ebook4 potem należy znaleść mail z ebookiem i zapisać załącznik. Tak jest najszybciej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Zwodniczej 82
Widzisz, rozpetalas prawdziwy glod wiedzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka
wrzuciłam to na pocztę na o2 zapraszam@o2.pl hasło : zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxx
zwodnicza82 dzięki serdeczne za książkę.. przeczytałam ją odrazu. jest the best. własnie ją testuję.. mam faceta, który jak spąknie się ze swoim kolegą, całkowicie o mnie zapomina.. a później mnie przeprasza bla bla bla.. teraz ja se milcze i jestem niedostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiii
dzieki wielkie jestes SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
sool3@o2.pl z góry ślicznie dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
o! piękne rozwiązanie. od razu wchodze i zaczynam czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlamnie tez prosze
z góry dziekuje. wiolakaba@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wszyscy
to wszyscy, ja tez poproszę. :) zojka75@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny...
:D czytać uważnie, nie podawajcie już adresów, parę postów wyżej podane są ogólne konta z loginem i hasłem, gdzie można wejść i zobaczyć sobie tego e-booka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlishkaaa
no to z checia i ja poprosze modlishka_ona@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaacet123421
a ja jestem facetem :d ale poprosze tez o książeczkę ...chetnie sobie poczytam i sie dokształcę :D kaukaz1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka
postów nie umiecie zrozumieć a do książek się rwiecie...PRZECIEŻ PODANA JEST SKRZYNKA MAILOWA SKĄD MOŻNA POBRAĆ FILM TO PO HU*A DAJECIE MAILE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz Kolska
tabletka -> przecież to głupie baby są. I jeszcze się dziwią, że żaden facet ich nie chce 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo im sie nie chce a jak za da
rmo i nie trzeba sie starac to wszystkie chetne, ciekawe ile z tej ksiazki naprawde cos wyniesie i poprobuje a ile uzna, ze tak nie potrafi i dalej bedzie latac za facetem ktory jej nie chce i interpretowac jego zachowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×