Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekuje Ci

jestem wdzieczna tej osobie z pociagu

Polecane posty

Gość dziekuje Ci

Mialam 26 lat. Od dwoch lat mialam depresje. Po rozstaniu oczywiscie. Bardzo ponizylam sie w zwiazku. Wszystko dolowalo mnie. Zachowywalam sie jakmale dziecko. Minki pelne bolu, arogancja, niedojrzalosc, pod skrzydlami mamusi. Pewnego dnia jechalam pociagiem. Siedzial starszy pan ze mna w przedziale. Zaczelismy rozmawiac. To co mi wtedy powiedzial zmienilo cale moje zycie. naprawde.Jedna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
a co on ci powiedzial? napisz prosze jestem bardzo ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez
Opowiedz, proszę :) Może komuś się to przyda - może ktoś się dzięki Tobie zastanowi nad sobą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniacy
:D:D Po dwuletniej depresji panne wyleczyła jedna rozmowa w pociagu? He he he he!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba zaczne jezdzic pociagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje Ci
A wlasnie, ze pomoglo. Nie mowie, ze od razu jak wysiadlam , bylam przeszczesliwa i wyleczona ale ta rozmowa zrobila na mnie wrazenie i zachecila do zmian. Byl to starszy pan , pracowal wiele lat w hospicjum. Opowiadal o nadzieii, smierci, dlugich wieczorach jakie spedzal z chorymi. Pokazal mi tez zdjecie swojego syna, ktory byl na misji w Afryce a zmarl na raka w wieku 34 lat. Byl bardzo z niego dumny. Opowiadalam tez mu o mnie, o rozstaniu. Cieplym glosem powiedzial mi, ze czas najwyzszy abym sprobowala wyjsc do ludzi, usmiechnela sie. Jestem dojrzalsza, wiem jakich bledow nie popelniac. Powinnam dziekowac Bogu, ze kochalam i bylam kochana. Nie starczy miejsca aby napisac wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tyle ze mną pisał
czasem poznana osoba pokazuje nam, ze zwiazek to nie oparcie i kasa, ale miłosc. Tylkojak jej uwierzyc, skoro wokol sami szukajcy oparcia i kasy. jets 1:1000 i taka osoba jest przegrana, ale faktycznie wielu wiele sie nauczylo o zyciu. o zwiazku dzieki niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
ja tez kiedys spotkalam pewnego pana w parku - wygladal calkiem porzadnie, spacerowal a ja siedzialam z ksiazka na lawce :) zagadal cos o kaczkach i tak sobie gadalismy, przysiad sie do mnie. Rozmowa glownie o studiach i Rosjii, bo studiuje filologie rosyjska. On byl masazysta na Bialorusi i wymienialismy spostrzezenia na temat kontaktow ze wschodem Nagle zaczal rozmowe sprowadzac na temat kontakow damsko-meskich,ze on jako masazysta uwaza ze warto sie masturbowac i uprawiac sex oralny (mowil to calkiem normalnie,jak jakis sexulog) :P opowiadal, ze mial przyjaciolki, z ktorymi laczyl go tylko przyjacielki sex. Co prawda nie czuje,zeby ta rozmowa cos mi dala, ale do dzisaij czuje sie troche oszolomiona :) hehe poczciwy starszy czlowiek a jaki znawca tematu. Ale fajnie,ze Ci pomogl, tym bardziej, ze sama mialam depresje przez rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×