Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betka29

skąd mam wiedzieć,że to ten??

Polecane posty

Gość betka29

witam!czy czasem zastanawiacie się kochane czy to już naprawdę "ten" ?jedyny,na zawsze,tylko mój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberka
nigdy nie będziesz pewna na 100%. więc po co się zastanawiać...? ja sądziłam, że to właśnie ten, jeden jedyny, co mnie kocha i czyta jak książkę. i co? minęło jakiś pół roku temu (po 3 latach)... minęło u mnie... a byłam taka "pewna"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
wiesz co? jak ma ten sam punkt widzenia, taka sama empatie, macie te samo poczucie humoru, rozumiecie sie w polslowa. I jak wiesz o tym wlasnie z dali, jak poznajesz go w sytuacjach zyciowych, niera oparach:P i poznajesz jego cechy, zatem jak sie zakochalas to w jego cechach, byciu soba, calym jego, w buzce tez:) a tak jak sie kogos poznaje to on mowi lubie tajemnicze i ona aha i gra taką np opisami na gg. Kobieta zmienia sie pod faceta. By byc jego. a tak jak z dali macie ten sam kierunek ktos rzekl ze miłosc to nie tylko patrzenie na siebie ale i w tym samym kierunku:) no i uczucie, jak u ciebie cieplio i u niego w tym samym czasie, to masz 2 solidne punkty ze to wlasnie TO:) a potem to budowanie;0 tylko nie z dali... z dali do ognia sie nie doklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×