Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaskaderka

Dlaczego nie potrafi odejść od niej, choc jest mu źle?

Polecane posty

Gość Kaskaderka
ale gdy się kogoś kocha i zyje się w związku to niesie ze sobą jakąś odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaderka
jasne sprawdzona. Tyle tylko ze nic nie oferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupoty jakies
wpierdolilas sie swiadomie w taki zwiazek wiec nie zgrywaj nieszczesliwej - mialas wybor bo nic na sile oprosz serca pan bog dal rozum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tyle ze mną pisał
tak ale wiesz kiedy jak kobiety nie mialy pracy bo nie mogly pracoac facet mial obowiazek ja uryzmywac zatem slowo porzucona mialo duzy wydziwek a tu, ona jest i on, ona nie daje nic, on tak tez uwazam ze zwiazek to raz i bez jakis romansow, zdrad i ze dbaja oboje:) i sie nikogo nie zostawia, jak mozna zostaiwc cos co kocha nas a my jego, to podowjne szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotinka
ale on chce dziecko czy co? bo nie rozumiem :o ile sa malzenstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrem
Skąd możesz wiedzieć, że "nic nie oferuje" ? Aż tak dobrze ją znasz ( założę się, że tylko relacji NIECHĘTNYCH jej osób ) ? Nie zakładaj od razu, że NIC mu nie daje. Widocznie coś daje, skoro jej nie zostawia. On Ci się do tego na pewno nie przyzna, musisz sama to wyniuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Saddam
A pacyfikacja kopalni wujek i mnostwo ofiar? Zadne rozwiazanie nie jest doskonale, wolnosci nie odzyska sie od tak, zawsze ktos przyplaci to zyciem, dla swoich dzieci i wnukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tyle ze mną pisał
nic nie daje to wygoda zna ja wie jakie ma wady zalety na co ja stac do czego zdolna to w koncu 15 lat oni sa bo sa. tyle. a tak zmieni ja to i polowe znajomych, dom moze i miasto. a po co nie chce mu sie. dobrze mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Saddam
nie ten temat, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem prosto i dosadnie jezeli odpowiada Ci rola tej drugiej i to ze dzielisz sie z inna kobieta czasem i fizycznoscia mezczyzny ktorego kochasz bo to ze bzyka i zone i Ciebie przy okazji opowiadajac o tym jaki to on jest biedny i nieszczesliwy i nierozumiany to 100% pewne i jezeli dakej chcesz tkwic w toksycznym dla Ciebie zwiazku to Twoj wybor i Twoje zycie ale moim zdaniem nie warto bo zeby facet ten mial jaja i byloby mu rzeczywiscie tak zle i niedobrze i wogole ogolnie fee i bleee to niebylby z zona juz dawno i tyle a jezeli tak naprawde zalezaloby mu na Tobie to zdecydowalby sie na cos a tak jest mu wygodnie a Ciebie skazuje na role byle jakiej kobiety egocentryk i egoista myslacy jedynie o wlasnym dupsku sorry za slowa ale az mi cebulki wlosow drza ze zlosci normalnie a tak nawiasem mowiac przeczytaj sobie Zespoly Napiec Wisniewskiego to ten od Samotnosci w Sieci opowiadanie pod tytulem Kochanka wiele Ci moze wyjasni zycze madrej decyzji bo moze gdzies niedaleko jest facet ktory uszesliwi Ciebie a Ty jego tak jak na to zaslugujesz nie warto marnowac sobie zycia z facetem ktory nie ma dla Ciebie za grosz szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaderka
3 lata. On chce dziecko, a ona żeby jej najpierw KUPIŁ dom (bo wszyscy znajomi maja), choc mają prawie cały dom dla siebie u dziadków. Teraz wynajmuja M2, bo ona ze starcami mieszkac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaderka
dzieki aga_krzysia. na sekund 5 zrobiło mi się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby chcial
A moze ona nie chce mieszkac u jego dziadkow, bo wie, ze cala rodzina jest przeciwko niej? Jakbys sie czula w miejscu, gdzie nikt tak na prawde Cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha111
co oni do niej mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaderka
sa przeciwko niej od zawsze. Potrafi mówic tylko o urodzie i o modzie, na zaden inny temat nie potrafi słowem się odezwać. Sama sobie jaest winna. na dzień ojca po pół godzinie siedzenia z podkówka na buzi odezwała się: (...), idziemy, jestem śpiaca. I tak jest zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi sie wierzyc nie chce jak to czytam, zaczynam myslec ze to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral
Wg mnie to Ty jestes glupia barbie, ktora gotuje i usluguje swojemu ukochanemu oraz wysluchuje naiwnie jego opowiesci o zlej zonie i nielubianej szwagierce. A prawda jest taka, ze on jej nie zostawia, bo NIE CHCE. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaderka
nie, to nie tak. Wszystko zawsze robilismy razem. Mimi88 co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaderka
przyjeżdzał zawsze rano, nawet o 6, przywoził mi bułki na śniadanie. Szykował mi sałatki. A w zamian miał tylko dobre słowo i uśmiech. Nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaderka
idę się przejść. Nie mam psa, nie mam faceta, to chociaz ze śmieciami się przejdę. DOLINA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaderka
Jestem "nieuleczalnie" chora. Ale jeszcze 2 razy nieszczęsliwie się zakocham to będzie ze mnie super laska. Półtora roku temu jak mnie zostawił facet to schudłam 8kg. Teraz, przez tydzień znowu ok.2kg. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. No chyba ze nie mam szczęścia w miłości i niedługe po prostu zniknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×