Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _on_24_

strasza babka od faceta

Polecane posty

Gość facet 27 letni dziewczyna 33
Opinia ludzi mi wisi ogólnie mówiąc, a poza tym po niej nie widać że jest starsza więc razem super byśy wyglądali! :)Obawiam się że jej nie dorównam wiesz... życiowo,ona wydaje się taka rozsądna i dojrzała i a ja skończyłem właśnie studia i zaczyam dopiero myśleć poważnie o życiu. Czy mnie nie skreśli, czy uzna mnie że mogę być dla niej wsparciem? O to mi chodzi,sam niewiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci mowie probuj
Chłopie, dojrzejesz przy niej czym się zadręczasz zawczasu! Sam mam kobietę 2 lata starszą. Fajnych lasek na globusie mało a jak jest chemia to będzie git!! ;) Do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 27 letni dziewczyna 33
Dzięki,no masz rację chyba nie warto marnować chyba szansy. Jutro się z nią umówię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam skarba młodszego odemnie o dwa latka, jest nam super, nie widać róznicy wieku. Dogadujemy się super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiony zatopiony
Nie ma na miłość sposobu, trafia cię i koniec! ;) i nie pyta o wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 27 letni dziewczyna 33
no żebyś wiedział(a) ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myślą faceci
bo ja jestem akurat drugą stroną tego medalu co "facet 27..." Mój skarb jest młodszy ode mnie o prawie 5 lat i jest kochany, czuły, troskliwy i w ogóle cudowny, jest nam ze sobą b.dobrze. Ale jak poznać czy kiedyś mu szajba nie odbije na punkcie jakiejś młodszej cizi? Czy to jest jakiś gatunek /podgatunek ;) facetów którzy myślą wiadomo czym... ?Jak to rozpoznać? A jeżeli wszyscy tacy są bez wyjątku? Zaczynam się martwić... Jest na to jakaś recepta? Może płeć męska się wypowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksdjcsijcxnlc
upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 26
Moj brat ma żone starsza o 4 lata. Jest o niego strasznie zazrosna i probuje dominowac w ich małżeństwie. To samo jest w związku moich znajomych (ona jest starsza o 3 lat). Ale żyją sobie razem i jest im OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma związków idealnych
ale są za to dobrze dopasowane. Wiek tu nie gra roli (jeśli nie jest to przesadzona różńica naturalnie!!) :) ZNam takie pary i układa im się cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×