Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLAKIETKA

SZAMAńSKA TELEPATIA??

Polecane posty

witam wszystkie forumowiczki:) opowiem wam moją skromną historyjkę, napiszcie proszę co o tym myślicie,otóż.... od 3 tygodni pracuję wakacyjnie w Londynie, zajmuję sprzedażą lunchu w biurowcach, mam swoje piętra do obskoczenia i codziennnie bywam w tych samych miejscach i spotykam tych samych ludzi. I co by była ze mnie za kobieta, gdybym nie znalazłą sobie pośród nich jakiego interesującego obietku w postaci mężczyzny:P i tak znalazłam- ciacho jak nic, ale od razu zaznaczam ciacho tylko do popatrzenia sobie i nic więcej, i tak ulubionym pokojem stał się pokój 307 :) w każdym z miejcs jestem góra 10 minut i idę dalej, zawsze się z każdym pogada, pośmieje, takie tam duperele, a że jestem dość nieśmiała, to tego gościa nigdy nie miałam odwagi jakoś zagadać, a z wszyskimi innymi jak najbardziej, napawahąc się tylko jego obecnścią, tymczasem w piątek, kupował jak zwykle jakąś sałatkę, gadka typu o pogodzie, a on się mnie pyta jak jest \"dziękuję\" po polsku, no to mu powiedziałam, a on wtedy powiedział jak tylko najładniej potrafił i pocałował mnie w policzek i poszedł, i poszdł no i teraz tak, co ja mam sobie myśleć, nikt inny mi nie dziękował za głupią kanapkę pocałunkiem, więc zwyczajów takich nie ma, w żaden sposób nie dałam po sobie znać, że mi się podoba, więc kurde, jak on wyczuł???? jak znalazł w sobie tyle odwagi i pewności, że wiedział, że nie ucieknę, czy nie dam po mordzie :P tymbardziej, że jest nieco starszy ode mnie -ma ok33 lat, no i jest Indianinem:) wyczarował to jakoś czy co?? telepatia?? czy może tylo ja dopisuję sobie takie romantyczne przesłanie?? co o tym myślicie moje drogie?? ps.nie mogę dooczekać się poniedziałku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
fajna historia :). wiesz ja np. najczęściej czuję komu się podobam, może i on tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
to sie chyba czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
jeśli on to wyczuł, to dobrze o nim świadczy, powodzenia!!! czasem wystarczy 2,3 spojrzenia, on zauważy że jakoś inaczej na niego patrzysz niż na innych, nawet nie musisz nic mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedzi:) coprawda nie miałam w planie żadnych wakacyjnych romansów, ale takich spraw to nigdy się nie da zaplanować:P zobaczymy jak sie rzecz będzie miała jutro, jak co to się zwierzę, bo samotna tu jestem , więc chociaz tu się wygadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
od razu zauwazyl ze masz ochote na indianskiego pytonga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrr
zapalcie fajke pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam ponownie:) no i kurde chyba się coś kroi,dziś przyszedł jako ostatni, więc nikt na nie \"przeszkadzał\" w rozmowie, choć wciąż tematy bardzo oficjalne a ja wciąż go zbywałam Mimo wszystko chyba nie odważyła bym się na nic. kurcze... idę sobie kupić jakąś bluzkę...odreaguje te moje motyle w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
i ciemny pyton :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a czemu byś się nie odważyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
ja mysle zebys poruszyla mniej oficjalny temat...chyba nic sie nie stanie.. no i czekam na dalszy rozwoj wydarzen;d i trzymam kciuki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odważyłabym się bo: -tak naprawdę nie znam go wogóle- widziałam go ok 15x5minut=75minut -nie mam w zwyczaju umawiać sięz nieznajomymi, tymbardziej,że jestem w Londynie sama , bez znajomych - za 2 miesiące wracam do Polski i nie daj Boże zakocham się na zabój i co ?? płacz i zgrzytanie zębami mi pozostanie... albo co gorsza odbije mi i nie wrócę na studia,wyjadę z nim do Peru i przyjmę imię \"Tańcząca Plakietka\" -tutaj mężczyźni są bardzo bezpośredni, wszystko się dzieje szybko a ja nie jestem gotowa na żadne szybkie decyzje -od początku chciałam sobie na niego tylko popatrzeć, kurde bo jest na co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
nie mów ze nie mialabys frajdy jakbys sie z nim poseksiła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo panu grzeskowi
..to tylko pytongi czy tam pytony w glowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
nieeeee, mi w glowie tylko piekne cipeczki ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo panu grzeskowi
no wlasnie :) jeden pies ;) jak zwal tak zwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
a dostane w zamian chociaz buziaka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo panu grzeskowi
niech Ci bedzie 👄 miej radoche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
rozumiem, no ale jak umówisz się z nim np. w miejscu publicznym, to nic Ci nie grozi nawet jak jest nieznajomy, zresztą takie spotkanie do niczego nie zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ŻeSz Ty W mOrDę JeŻa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×