Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nigdy nie miałem dziewczyny 22

Dlaczego napalonych na sex dziewczyn jest tak mało?

Polecane posty

Kiedyś myślałem, że wcale ich nie ma ale teraz np dzieki jednej mojje kolezance albo niejakiej gorrrącej 25 już wiem, że się zdażaja ale smutno że to jednak wyjątek od reguły chyba. Wśród facetów chyba jest odwrotnie. Taki, któy nie jest napalony na seks to wyjątek. Też myslalem, ze tacy nie istnieją wcale ale czytalem tu na forum, skargi dziewczyn, ze ich facet nie chce sexić wiec chyba tacy są, mutanty jakieś... no ale hm szkoda ze tak jest no nie? zwlaszcza w dobie ujemnego przyrostu naturalnego. Zawsze bylaby wieksza szansa a juz przeludnienie napewno nam nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje ci się
jest duzo:) tylko skąd to możesz wiedziec dziewczyny tak tego nie rozgłaszaja po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje ci się
jesli rozgłasza pwoiedzmy to facet to jest jakby normalne a jesli kobieta to od razu zostanie zwyzywana od puszczalskich dajek kurewek itp:/ przykre to i głupie ,tzn źle świadzy o tych którzy tak uwazają ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe.........
każda jest napalona!!!!!!!!!ciągle..no prawie..ale tak z pół miesiąca na bank!!!!!!!!!!tylko że nie ktore cnotki nie chcą wyjść na takie co okazują słabość tudzież ochote na sex:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oznacza
puszczonego na ciebie pawia :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o dokladnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez takich!;) a ja tam i tak będe sobie pisal co mi sie podoba, zabronicie to?:) no a co ja mam zrobic:)? piszę sobie a i tak chyba zauwazyliscie ze czas jakiś mnie tu nie bylo;) hmm w ogole to podobno dziewczyny nie ma sensu szukac celowo bo nie znajdzie sie wtedy milosci wiec nie szukam i nie zamierzam szukac, z reszta podobno wtedy latwiej o dziewczyne jak sie nie szuka a juz najwazniejsze ponoć zeby facet mial cel w zyciu, pracowal, zarabial to wtedy i dziewczyny same sie beda wokol niego krecic wiec..coz poucze sie moze po studiach bede mial jakas prace i moze wtedy a jak nie to podobno tez nic strasznego, tyle jest ponoć obecnie samotnych w wieku 30 lat obu płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×