Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek_motek

ŚLUB....

Polecane posty

Gość conajmniej 2.000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ale chcę się upewnić, więc niech mi jeszcze ktoś odpisze, ile się daje, czy rzeczywiście 2000 czy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000
wystrczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 i niech sie gonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli stać cie na większa kwote niż 2 tysiące - to czemu nie w końcu od nadmiaru pieniędzy otrzymanych od chrzestnych w prezencie ślubnym głowa Ich nie rozboli :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taka bogata to też nie jestem. Tylko nie wiem czy mam opróżnić całą skarpetę z pieniędzy...Trochę też żal obrabiać bank dla chrześnika...za duże ryzyko ;-) Chcę znać przeciętne sumki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimum 500
Mój ojciec swojemu chrześniakowi dał 500 zł. Dużo zależy od tego jakie stosunki łączą Cię z chrześniakiem, bo mój ojciec swojego widywał raz na ruski rok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też swojego widuję rzadko,ale chcę utrzymać dobry kontakt i nie wyjśc na głupią, chodzi o średnią sumkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od zamoznosci
ja bralam slub w zeszym roku od chrzestnej dostalam 500zl od chrzestnego 1500, kazdy daje tyle ile moze i lepiej popytac jak to wyglada w twojej okolicy, sa miesca gdziel udzie nie przywiazuja do tego duzej uwagi byle by sie dobrze bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dostalismy 1000 od chrzestnego mojego meza a od chrzestnej ręczniki,koce itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×