Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spacerująca w obłokach

Tak bardzo chciałabym poznać mężczyznę pragnącego prawdziwej, jedynej miłości!

Polecane posty

Gość spacerująca w obłokach

Nie chcę gnać w tym chorym wyścigu szczurów, lecz chcę odnaleźć swoją miłość na całe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ty jedna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerująca w obłokach
Dlaczego tak trudno jest odnaleźć w dzisiejszych czasach człowieka, dla którego istnieją jakieś wartości, zasady, prawdziwa, jedyna, miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyto
spokojnie są tacy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerujący po ziemi
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mówić tak
Już odnalezlismy się, jak tu teraz się spotkać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynka87
i ja tez wypatruje milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosc to chemia
poszukaj wsrod chemikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym wreszcie odnaleźć mężczyznę, dla którego byłabym w stanie bezgranicznie zaufać i pokochać... Mam dosyć otaczającej mnie pogoni za pieniądzem, karierą... Brakuje mi szczerego uczucia na którym mogłabym zbudować trwały związek- małą oazę szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto by nie chciał ..
piszesz rzeczy oczywiste, a w czym twój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, czy ty naprawdę sadisz, że jesteś jedyną osobą na świecie z takimi marzeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno spacerujacy po ziemi
Gdy juz go znajdziesz i zakrecisz, to sie znudzisz i bedziesz szukac nastepnego - lepszego. Zauroczenie minie... i stwierdzisz, ze potrzeba Tobie nowych podniet w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno spacerujacy po ziemi--->Ja szukam jednego mężczyzny na całe życie. Nie traktuję innych jak zabawki. Mój problem tkwi w tym, że zawsze gdy kogoś poznam to po niedługim czasie spotyka mnie rozczarowanie:( Jeden facet \"zapomniał\" mi powiedzieć, że jest już żonaty i ma własną rodzinę, drugi mnie oszukiwał i zdradził:( Pomału zaczynam tracić wiarę w to, że kiedyś spotkam mężczyznę, który da mi choć odrobinkę miłości, zrozumienia, ciepła, któremu będę mogła zaufać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felietonista
Hej, bądź uprzejma napisać coś więcej o sobie , jak wyglądasz , gdzie mieszkasz , w jakim jesteś wieku ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSemTakiPan
Fajne cycki, zgrabna sylwetka, miła osobowość ;) bardzo pomagają w miłości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno...---------> przykre to jest co mówisz...Widać, że brak Ci wiary w takie związki-pewnie dlatego, że nigdy Ci się to nie przydarzyło;). A szkoda, bo to cudowne uczucie;) spacerujaca w obłokach---------->nie wiem co Ci poradzić, powiem tylko, że są tacy faceci na świecie, z którymi warto przezyć całe życie;). Poznawaj ludzi, zaprzyjaxniaj się, ale nie na silę. Wg mnie przyjaźń to podstawa, czasem nawet nie wiesz kiedy przeradza się w coś pięknego, w prawdziwą miłośc;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 23 lata. Czasem zaczynam myśleć, że nie warto kolejny raz próbować, jeśli ma mnie spotkać kolejne rozczarowanie... JaSemTakiPan--->co mi z tego, że inni uważają mnie za atrakcyjną dziewczynę? Faceci chyba do takich kobiet podchodzą jako do potencjalnych \"zabawek\", odskoczni od codzienności... Okropne jest jak jakiś facet przystawia się do mnie i myśli jakby zaciągnąc mnie do łóżka:( :( :( Czy faceci nie potrafią zrozumieć, że są dziewczyny, które kierują się w życiu jakimiś wartościami??? Ja nie chcę hedonistycznie podchodzić do życia!!! Ja chcę tylko wreszcie odnaleźć chociaż cień Miłości- takiej pisanej przez duże M! Nie chcę zmieniać facetów jak rękawiczki- ja chcę odnaleźć mężczyznę, z którym mogłabym spędzić całe życie. Moim oparciem w chwilach zwątpienia i rozczarowań są moi Przyjaciele. To tylko dzięki nim w moim sercu tli się jeszcze iskierka nadziei, że jeszcze kiedyś odnajdę swoje szczęście... Felietonista---> dlaczego chcesz to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral
Z takim romantycznym podejsciem trudno bedzie Ci byc szczesliwa w zyciu, spojrz na to realistycznie: nikomu nie mozna zaufac w 100%, nawet samemu sobie, a w kazdym zwiazku sa wzloty i uapdki, jesli bedziesz czekala na ideal i milosc, ktora ogranie cale Twoje zycie, to tylko bedziesz przezywac rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gsdGASgaSG--->jesteś podły! Astral--->ja nie szukam ideału, bo ten świat nie jest idealny, więc to nie byłoby realne. Jak mogłabym być z facetem, który ma już rodzinę? Albo być codziennie okłamywaną? Tak nie można żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazłąm kogoś
kto 1) wlasnie sie rozstał z ukochaną , gdzie w związku był tym trzecim...po 3 latach znajomości, jezdził do niej co weekend , 500 kilmoterów od miejsca w ktorym mieszkamy 2)poznał mnie przez gg 3)przy mnie chce zapomnieć o byłej bo: ma dosyć bycia zawsze na 2 miejscu, bo ona mu powiedziała ze jdenak był pomyłką , bo on chce ruszyć ze swoim zyciem do przodu I teraz ja nie wiem co zrobić , bo nie chce być dla kogoś odskocznią od przeszłosci a może tylko przykrywką , zabawką która sie bawi w kryzysie... a do tej pory też nie miałam szczescia , bo tez zachceiwa mi sie romantyzmu:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazłąm kogoś
a pisze to dlatego, ze on ma tez takie marzenia jak autorka tematu, tak mi powiedział...ja mam takie same , ajednak chyba inne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazłąm kogoś
dlaczego? ale jesli piszesz o tym , oczym ja mysle to gratuluje.I pilnuje tego skarbeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo znalazłam faceta, który pragnie prawdziwej miłości, jest madry i kochany, wspaniale mi z nim jest i w ogóle. No nie umiem tego ubrać w słowa. To coś więcej niż miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazłam kogoś
Heartbeat, to pieknie:).Cieszę sie, ze są pary potwierdzajace istneienie takiego ewenementu:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuję :-) I również pozdrawiam. I nie martwcie się dziewczyny, to jest możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazłam kogoś
Widzisz , dziekuje, ale jak sie czyta opinie takich szczesliwców jak Ty to zamiast sie cieszyć czyimś szczesciem czlowiek sie jeszcze bardziej dołuje pytajac sie ...czemu inni , a nie ja? To oczywiscie nie zarzyut pod Twoim adresem:) , wszytskiego naj.....i aby trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×