Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ethyuiolkjhgf

sól gorzka

Polecane posty

Gość ethyuiolkjhgf

chce kupić, ale nie wiem, myślałam ze przeczyszcza, a się okazuje ze nie przeczyszcza a odchudza... napiszcie wszystko co o niej wiecie :) z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynakk
juz na pewnym temacie polecałam sól gorzką na odchudzanie. WCALE NIE PRZECZYSZCZA!!!! gwarantuje tylko codzienne załatawianie sie :) polecam po szklance soli wypić 2 szklanki wody przegotowanej z cytryna i ciepły termofor na watrobe:) działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sól gorzka przeczyszcza
i to z siłą wodospadu, chyba, że pijesz ją codziennie, tylko po co? TO nie jest środek odchudzający, fakt, że w niektórych dietach zalecają zacząć od wypicia soli gorzkiej w celu dogłębnego opróżnienia jelit. W mniejszych dawkach zalecana jest jako środek żółciopędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easfgasdfg
po jakim czasie to działa? wziełam o 15:30 i jak na razie mi tylko troche w brzuchu burczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tego wziełaś
jak łyżkę, to nie powinnaś mieć rewolucji a jak całe opakowanie, to wieczór spedzisz na wcecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easfgasdfg
wziełam tyle ile jest napisane 15g ale przed chwilą wziełam jeszcze 10 czyli w sumie cała saszetka poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easfgasdfg
ja dzisiaj sie juz nigdzie nie wybieram, więc mam nadzieje ze spędzę go na wcecie!!! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sól gorzka przeczyszcza
no domyślam sie co przeżyłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje doświadczenie
Ja piję sól gorzką rano, po wstaniu. 2 łyżeczki na szklankę wody. Po jakiejś godzince wypróżnienie, ale takie normalne bez rewolucji. Ale tylko sporadycznie, np. po obżarstwie. Odchudzać raczej nie odchudza. Jak ktoś ma problemy z toaletą to polecam napój z cykorii. Piję codziennie 1 kubek (2 łyżeczki) i codzienne, poranne wypróżnienie jak złoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykoritinio
co to jest napój z cykorii? gdzie to kupić? ile kosztuje? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoj z cykorii
pewnie kawa turek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suplemencikowo.pl
Teraz dostępna również w kilogramowym opakowaniu - sól najwyższej jakości, sprowadzana bezpośrednio z Angli. Zachęcam do sprawdzenia www.suplemencikowo.pl rabat zawsze mozna sobie wynegocjować pod adresem mailowym kontaktowym pozdr Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczyszcza_caly_organizm
Wystarczy w okienku w aptece poprosić o "sól gorzką". W domu wsypać całą zawartość torebki do niepełnej szklanki wody i mieszać aż się rozpuści. Potem najlepiej na raz - przechylić i wypić, bo jest obrzydliwie niedobre! Wyczekać godzinę, lub dwie - i lecieć do toalety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jeszcze używał i jakie byly efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jak rozroznic sol epsom zdrowotna a sola epsom ogrodnicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu345
Podstawowa i najważniejsza różnica jest taka, że sól ogrodnicza czyli nawóz jest bardzo zanieczyszczona, zawiera dużo metali ciężkich i nie wolno jej stosować. Kąpiel w takiej soli lub stosowanie jej w kosmetykach może być niebezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie kupić
Ja kupuje na allegro od KrainaSoli i chyba jest najtaniej. Zazwyczaj kupuję 2-3 kilo za jednym razem i stosuje kilka razy w tygodniu do kąpieli relaksacyjnych, pomaga mi tez na ból kręgosłupa. Trochę jej trzeba do wanny wsypać, ale warto, bo efekt naprawdę czuć od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałem sól gorzką na sobie, na początku było dobrze po za częstymi burczeniami w brzuchu, niestety konsekwencją jej użycia po kilku miesiącach nastąpiło uszkodzenia jelit, w tym flory bakteryjnej i wątroby, co doprowadziło do problemów sercowych, zaznaczam że przed jej użyciem byłem całkowicie zdrowy. Także nie używajcie jej doustnie pod żadnym pozorem bo przegracie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sól gorzka znana jest bardziej pod nazwą sól epsom lub siarczan magnezu. Każdy organizm i metabolizm jest inny, dlatego sól na każdego może zadziałać inaczej. Generalnie ok. 1 łyżka soli rozpuszczonej w wodzie powinna zadziałać przeczyszczająco. Najlepiej przetestować jak nie musimy nigdzie wychodzić i wtedy będziemy wiedzieli czy ta dawka jest dla nas ok. Używa się jej też do odblokowywania wątroby. Tak więc sól wspomaga metabolizm i działa oczyszczająco, nie odchudza. Jeżeli ktoś pisze, że sól mu zaszkodziła to widocznie ją nieumiejętnie stosował (za dużo lub za często). To naprawdę fajny specyfik, ale jak ze wszystkim co spożywamy trzeba postępować ostrożnie i według jakiś przepisów. Wystarczy poszperać w internecie żeby znaleźć fajne artykuły np. http://krainasoli.pl/blog/6_sol-epsom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam 1 kg za 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję na w sklepie ichemia.pl polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zertt
Prowadzę działalność w obszarze przetwórstwa mięsnego. Tworzę wiele nietypowych potraw, a później je sprzedaję restauracjom, sklepom, itp. Moja główna specjalizacja to peklowanie. Używam azotynowej soli peklującej z oferty http://mars1998.pl. Idealny moim zdaniem skład chemiczny, brak oszustw na wydajności opakowania, bezpieczne pakowanie, że nawet odrobina soli się nie zmarnuje. Jestem ich lojalnym klientem i jest też drobne pole do negocjacji cenowych, więc gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćekozakręcona
sól epsom naprawdę działa ja używam już długo ,uwaga nie polecam zakupu z allegro spotkałam wielokrotnie podróbki .Od jakiegoś czasu znalazłam dobrą firmę która sprzedaje epsom i wiele innych fajnych eko rzeczy zapraszam na kosmetykinaturalnejustine.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×