Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie ja jedna

Mam dziwne sny i czuję się głupio z tego powodu...

Polecane posty

Gość taka sobie ja jedna

Zawsze jak się budzę, to czuję się winna:( Marzy mi się jakiś miły sen z moim ukochanym w roli głónej i czasami się to zdarza, ale rzadko... W ogóle rzadko mam erotyczne sny, zazwyczaj polegają na całowani9u się i przytulaniu, nic takiego... A dziś np. śniło mi się, że mój kolega, który wcale mnie nie pociąga, jest nieatrakcyjny dla mnie, kiedyś chciał ze mną być, ale ja tylko myślałam, jak go spławić, więc ten kolega pocałował mnie a potem leżał za mną w łóżku i rękami pieścił moje sutki, delikatnie je miziając i podszczypując. Nic innego nie robił. Leżał przysunięty do moich pleców. A moja cipka stawała się coraz bardziej mokra... :o No i oczywiście jak się obudziłąm, to poczułam się strasznie, do tej pory się martwię. Wcale nie chcę, żeby śniły mi sie takie rzeczy, czuję się głupio:( Nie myślę oi seksie, zwłaszcza z tą osobą, nie mam jakichś obsesji, co więcej- jestem jeszcze dziewicą. I nie rozumiem, dlaczego muszą mi się śnić takie okropieństwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes napalona na tego gościa, z podswiadomością nie wygrasz, same wmawianie sobie czegoś nie pomoże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja jedna
Nie jestem na niego napalona:o Już nie raz miałam okazję, żeby ewentualne napalenie wykorzystać. Mało tego, nie trzeba było niczego wykorzystywać, bo on biegał za mną i sam mi się narzucał... Poza tym on jest o jakieś 5 cm niższy ode mnie, ma pryszcze i jest taki chudy, że jak stanie bokiem, to prawie go nie widać. to był mój bardzo dobry kumpel. Dopóki nie zaczął się do mnie przystawiać:o Bo tego już nie mogłam znieść... Naprawdę nie chodziło wcale o niego. Zresztą potem, w tym śnie, on się mnie zapytał, czy robiłam badania na HIV. A ja się zaśmiałam i powiedziałam, że nie mam po co. No i on powiedział, że on też tak myślał, a okazało się, że wynik wyszedł pozytywny...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja jedna
Kiedyś jeszcze śniło mi się, że całowałam piersi mojej kolezżanki:o A normalnie wcale mnie takie rzeczy nie podniecają, jak oglądam jakieś zdjęcia, to te lesbijaskie omijam, bo nie robią na mnie żadnego wrażenia... Ale to rozumiem- po prostu wtedy nie wiedziałam, jak wygląda facet w całości, nie wiedziałam, jak "działa", także sny erotyczne zawsze dotyczyły dziewczyn, bo wiem, jak ja sama reaguję na coś i jak wygląda kobiece ciało. No i ponieważ do tej pory jestem dziewicą, to nie śnią mi sie żadne stosunki ani nic takiego, tylko takie dziwe rzeczy, no... :( Ale nie chcę, żeby mi się śniły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chudy i mam pryszcze na całym ciele, wien jak masz cos do chudych i pryszczatych to sie gon konfipompko:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sny erotyczne
mówią zupełnie inne rzeczy nnie związane z seksem, brakiem jego, czy czyms podobnym, tak samo kiedy sni ci sie inny facet niz twój partner, nie znaczy to ze masz juz go dosc, ze on nie spełnia jakis wymogów itp. Bywaja sny o gwałcie i to nie znaczy przeciez ze chcemy podswiadomie byc zgwałcone prawda ? Mi sie czasami sni ze dobiera sie do mnie jakis obrzydliwy, gruby staruch i w snie sprawia mi to przyjemnosc !!! lol, na prawde to bym chyba zwymiotowala jakby jakis tylko spróbował dać mi cos do zrozoumienia .... i to nie znaczy ze mam jakies ukryte pragnienia :O kiedys czytałąm w jakiejs psychologicznej ksiazce co znaczą sny o kochaniu sie z nie swoim partnerem, o gwałcie, o tym podobnych rzeczach, odpowiedzi nie były w ogóle zwiazane z seksem w realu, ale nie pamietam o czym to swiadczyło. moze w necie natrafisz na takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To maja byc dziwne sny? W moich snach erotycznych przegryzam facetowi tetnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja jedna
ej, przepraszam....:) Juken, nie chodziło mi o to, że to jest jakieś odrażające, czy skreślające kogoś:) Mój chłopak też jest niewielki i ma pryszcze:) Ale tamten chłopak jest jeszcze mniejszy:P I po prostu chciałam jakoś to unaocznić, że mnie nie pociąga. Ale nie chciałam nikogo obrażać:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła., Przeciez nie zrobilabym tego na prawde to tylko takie glupie sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swist - no wiem, ale mi na przykład czasami śnią się horrory i gdyby mi się śniło, że mam kogos skrzywdzic, to pewnie znowu darłabym się przez sen. To dlatego to moje zaskoczenie, że taki se Cię nie przeraził, tylko... ;) :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_22
Sny to są sny, nic na to nie poradzisz, że Ci się śnią. Nie powinnaś się czuć winna. Mi na przykład dziś się śniło, że jestem w ciąży i też czułam się nieswojo rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła., wiem ze to moze glupio zabrzmi ale to zalezy czy ty komus cos robisz czy ktos tobie. Raz mi sie snilo ze mnie szatkowali i obudzilam sie prawie na poczatku ze strachu. Ale glupie sny mam odkad pamietam wiec sie juz przyzwyczailam troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie sni
seks z innymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×