Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania 123

Czy mozna to wytlumaczyc?

Polecane posty

Gość Ania 123

Wczoraj moj facet wzial moj telefon i zaczal go przegladac. Byly tam smsy z przed roku od mojego bylego chloapaka. Zaczal je kasowac, zabralam mu telefon. Dzisiaj patrze a on wykasowal mi wszystkie smsy od bylego. Musial to zrobic w momencie kiedy wyszlam na moment z pokoju. Wkurzylam sie na niego za to. Czy on mial do tego prawo? Czy mam sie na niego obrazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iyhlk
chuj z twoją błoną jaja mi płoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa pa po
No obrazić się możesz ... Ale powiedz dlaczego nie wykasowałaś jeszcze tych sms-ów ? Ja na jego miejscu też bym się troszkę wkurzyła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiii
Moim zdaniem,to zrobił ogromny błąd. Przecież to Twój telefon i on nie miał prawa tego robić. Ja bym się na mojego obraziła za coś takiego-ale to jest tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że miałas prawo sie obrazic. on powinen wiedziec, ze przeszlosc to przeszlosc, a twoj telefon to twoja prywatna sprawa!!!!! pogadaj z nim na spokojnie. moze zareagowal impulsywnie. czasami tak jest, ze w zlosci sie wyczynia cuda. porozmawiaj z nim, ale przyznaje ze tez bym sie wkurzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie miał prawa bo to nie
jego telefon. A Ty nie powinnas byla trzymać przez rok tych smsów. Chcialabys, żeby on sobie na pamiatkę zachowal smsy od swojej byłej? Wniosek - jesteście kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miał prawa ich kasować, a Ty nie powinnaś ich trzymać w telefonie. 1:1 dajcie sobie po buziaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopacy już tak maja!!!! chca zebyś była tylko ich!!!! sa zazdrośni o coś co już dawno nie ma miejsca????mam racje???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty masz prawo się obrazić? Uważam, że to on powinien się na Ciebie obrazić, że trzymasz takie rzeczy! Trzeba było to zrobić wcześniej. Powinnaś go jeszcze przeprosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 123
Najgorsze jest to ze wczesniej zabralam mu telefon zeby mi nic nie kasowal a po kilku godzinach wykorzystal moment kiedy mnie nie bylo i wykasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jdeen X
Ehhh ta solidarność jajników :P Jak wy przegladacie komórki facetów to jest super hiper wspaniale, a niech ktoś zobaczy co w waszych siedzi to raban robicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubabubaaaaa
szczęślaczek, a powiedz mi jak to jest, ze facet jest z kimś i zaklada sobie konto na sympatii i wpisal ze szuka milosci????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie miał prawa bo to nie
Jadowitość - założę się, że jakby napisała, że to ona znalazła w jego komórce smsy od byłej, to byś jej przyklasnęła że miała prawo wykasować i dobrze zrobiła a nie, że "przeszłość to przeszłość" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rozumiem sentyment i tak dalej, wiec jestem w stanie wybaczyc trzymanie smsow. sama mam 1 taki.... no taki ciekawy:P ale kocham obecnego faceta i tamten to ZAPRZESZLOSC!!!!!! po prostu milo czasami wspomniec czasy \'mlodosci\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie skasowalabym. zmusilabym jego do skasowania:D poza tym moj facet regularnie \'czysci\' skrzynke. nie trzyma zadnych smsow. tylkonie piszcie ze pewnie cos ukrywa.... wiem, ze nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 123
Nie odzywalam sie do niego caly dzien a jak zadzwonil to powiedzialam za co jestem zla. Niby przeprosil, wiem ze jest zazdrosny. Powiedzialam ze za to on tez ma sobie wszystko wykasowac z komorki co jest zwiazane z przeszloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze pytanie : dlaczego masz od niego smsy?? po roku?? sentyment a moze raczej uczucie,hmm?? bez sensu jak mozna miec smsy od bylego sprzed roku!! sama bym nie chciala!kocham na tyle swojego chlopaka ze mi wystarcza a nie potrzebuje sentymentow..;/////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no nie potrafie wyjasnic, ze kocham swojego chlopaka bardzo, a do tamtego nie czuje juz nic. sms byl mily i przypomina mi wiosne. to tyle. mam takiego fajnego smska od mojego ukochanego. niby prosty, ale wspanialy. wtedy po raz pierwszy napisal ze mnie kocha. wczesniej mowil. hehehee era smsow:P no ale kontekst byl zwyczajny, a ja wtedy spalam slodko nad ranem i jak to przeczytalam to sie wzruszylam i sen mialam jeszcze lzejszy;) ojej..... cudnie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wracajac do tematu, aniu123 jestescie juz na dobrej drodze do pogodzenia;) uwierz mi!!! wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co wracac do bylego..tym sposobem ciagle o nim myslisz..moze nawet wiecej niz przy obecnym chlopaku...nie chce byc nie fair bo cie nie znam ale to niesprawiedliwe wobec tego chlopaka..jakbys sie czula jakby on mial smsy od swojej bylej i by czesto o niej myslal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma jej zdjecia ale naprawde wyleczylam sie z kompleksu bylej. ja od faceta ktorego zostawilam skasowalam wszystko, ale tamten sms nie byl od mojego faceta, lecz znajomego. nic nas nie laczylo. to po prostu mile i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 123
Nie sprawdzalam czy ma czy nie ma od bylych ale do tej pory nie mialam sytuacji zeby ktos bez mojej wiedzy kasowal mi smsy w komorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rzeczywicie straszna rzecz sie stala...masz go w glowie a to dobrze swiadczy o twoim chlopaku bo cie kocha,jest zazdrosny i mu zalezy! gorzej jakby to olał!! on nie ma smsow od bylej wiec wymaga tego samego od ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 123
Tak rozmawialismy dzisiaj telefonicznie, przeprosil i powiedzial ze jest zazdrosny i dlatego. Ja mu powiedzialam zeby tez wszystko wykasowal u sibie co jest zwiazane z przeszloscia. On powiedzial ze dobrze i sie pogodzilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 123
I mam nadzieje ze wiecej nie bedie takich sytuacji, bo nie chcialabym zeby mnie sprawdzal czy kontrolowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×