Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana i oszukana

oszukal oklamal dlaczego on to zrobil? heeelp

Polecane posty

Gość znam takich
mojego faceta złapałam na kłamstwie 2 tyg temu. jechal niby na szkolenie a ja spotkałam się z jego kumplem i powiedział gfzie jest, gdzie będzie spał i jakie ma plany na wieczór. dyskoteka w sobotę, festyn w niedzielę... a do mnie nie przyjedzie bo ma szkolenie... kiedy do mnie przyjechał i mu to powiedziałam, zerwał ze mną!!! też go bardzo kochałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafeta
jego zachowanie nie rokuje dobrze...powiedziałas mu jak\sie czujesz z takim zachowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafeta
odstaw go od seksu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i oszukana
witam tak zrobie rafeta jak piszesz trudno w nocy troche myslalam pisal mi ze skoro mysle tak jak pisze tomam sie odwalic bo to gowno prawda :/ no a napisalam ze jest niedojrzaly i takie tam ze nie ma odwagi sie przyznac do klamstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i oszukana
bede mu robila tylko obciag z polykiem nic wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i oszukana
ze wam podszywacze sie to nie znudzi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i oszukana
to o 9.30 to nie moj wpis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i oszukana
wiesz co daj se spokoj bo to sie nudne robi jak ci sie nudzi to sie czyms zajmij a do rafety dziekuje ci bardzo zaczelam myslac troche inaczej i patrzec na wszystko tez lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i oszukana
teraz nikt sie nie podszyje ;) a on pisal ze psinco wiem co bylo9 w sobote ale on juz wiecej sie nie bedzie tlumaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodz sie
z tym ze on juz nie jest twoj, olej go i sprobuj zapomniec, wiem ze to trwa dlugo, na pewno wiecej niz pare dni a nawet tygodni, sama przez to przeszlam tzn zapominanie, ale teraz juz jestem o wiele silniejsza i nikt juz nie bedzie mnie tak traktowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natychmiast go rzucaj, dziewczyno!!!! obudź się!!! wstydzisz się być sama w swoim miasteczku, a jakby przy koleżankach tak sie do Ciebie odzywał, albo przy mamie,to nie było by Ci wstyd? rzucaj go! jestes młodziutka, a tak to ani się obejrzysz jak w ciąży będziesz i do końca się nie wyrwieszze związku z nim, a on zawsze będzie robił to na co ma ochotę, zdradzał,pił, bawił się a Ciebie poniżał i traktował jak sługę!!!. wyobraź to sobie i badx pewna, że tak będzie. nie czekaj aż zrobi sięza późno. będzie bolało teraz ale chyba chcesz normalnie żyć. tysiace młodych kobiet marnuje sobie tak życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest nawet nie wart
aby o nim myslec dziewczyno. oprzytomnij to sie lepiej poczujesz. gnojek zawsze bedzie gnojkiem. wolalabys cale zycie cierpiec? on bedzie takie numery wykrecal - teraz tobie , pozniej innej. daj sobie z nim spokoj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasssnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj zrobil to samo
tez nawet po 2 latach...z tym, okłamywał tez wcześniej ale ja dawałam szanse,ale ta sytuacja przeważyła na wszystkim.wiem, że boli, kiedy kochana osoba okazuje sie zwykłym pustakiem.było i jest ciężko,ale będzie jeszcze dobrze,trzymaj sie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×