Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onanana

Mezczyzna mlodszy

Polecane posty

Gość onanana

Ja 30 on 24. Kiedy jest za duzo? Czy 6 lat róznicy to juz za duzo dla zwiazku. Czy któras z was widzi granice której nie powinno sie z wiekiem przekraczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to chyba zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Dla jednej z nas nawet 2 - 3 lata różnicy to już będzie dużo... To zależy tylko od każdej z osobna, gdzie jest ta granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanana
mi to zupelnienie przeszkadza ale jego rodzice o nieczym nie wiedza. Nie podejrzewaja ze az taka roznica wieku jest miedzy nami.Jestesmy ze soba 5 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafeta
ja nie widze takiej granicy 6 lat to spoko...pod warunkiem ze facet jest dojrzaly...ale facet niedojrzaly moze byc w kazdym wieku..czyli niekoniecznie wiek jest gwarancja dojrzalosci....ja mialam chlopaka 9 lat mlodszego ...i bylo dobrze....pasowal mi ...byl opiekunczy, czulam sie bezpiecznie,dbal o mnie...ale zwiazek ten nie wytrzymal proby czasu.....on w bardzo nie fair sposob zakonczyl znajomosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafeta
jak Tobie nie przeszkadza to jest ok....wiek nie ma tu nic dp\rzeczy.....jesli ci pasuje jako facet i chcesz z nim byc to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafeta
wynika z tego ze wygladasz mlodo ze nie widac tej roznicy wieku miedzy wami i ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanana
Jedyna moja obawa jest to ze pozniej zaczne szybko sie starzec i ze moze w koncu zacznie byc widoczna ta roznice wieku. Jezeli chodzi o róznice mentalne to ich nie ma :) Naczytalam sie topików ze facet odszedł wlasnie z tego powodu . Zastanawiam sie czy (mimo iz teraz mi sie nawet nie sni ze on odejdzie z powodu mojego wieku) czy istnieje taka mozliwosc. Jak to jest z facetami czy wyglad zewnetrzny jest dla nich az tak bardzo wazny. Ciałko młode sie liczy? Kocham całym sercem swojego faceta:) przy nim wiem ze zyje . martwi mnie jeszcze jedna rzecz a mianowicie potomstwo. Ja bym chciała za 5-6 lat. Ale czy w wkeku 35-36 lat nie bede juz za stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam tak...
Moja sąsiadka była starsza od męza 12 lat,przeżyli razem 40 lat,byli swietnym małzeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×