Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrek2404

Za mały kondom ????

Polecane posty

Mam problem i to nie mały ... Chodzi o to że od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie bardzo obfite wytryski. Choć współżyję z żoną prawie codziennie nic to nie zmienia. Problem w tym, że zakładając prezerwatywę muszę założyć ją tylko do połowy fjuta gdyż w przeciwnym wypadku nie pomieści ona całej zawartości mojej spermy która zajmuje około 50 % gumy !!! Tak założony kondom posiada tendencję do łatwego zsunięcia się . Powoduje to u mnie pewien dyskomfort gdyż zamiast skupiać się na żonie muszę cały czas uważać czy jeszcze go mam na sobie ... Napiszcie co o tym sądzicie, może ktoś miał podobny problem ??? A może coś ze mną jest nie tak ??? Kutas mój mierzy 17 cm, czuję się bardzo dobrze, uprawiam sport (jazda na rowerze) niemam nadwagi ani nadciśnienia. Jeżeli ktoś nie wierzy, mogę przesłać na maila krótki klip nakręcony kamerą gdzie wszystko widać jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farla
Niech ona pomyśli o spirali, tabletkach, zastrzyku, lub temu podobnych środkach i będziesz miał problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL-ki
XL-ki kupuj! może jest gruby, bo 17cm to jeszcze zwykła powinna być dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzych00001
Możesz przesłać mi ten filmik. Mój mail: krzychu9-1990@o2.pl Może niech twoja kobieta używa pigułek antykoncepcyjnych to wtedy nie będziecie potrzebować prezerwatywy i wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jasne tyle spermy
to moze ma kon a nie czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem podobny problem... teraz już jest dobrze,zona uzywa plastrów i juz ponad rok jest ok:) wyślij mi ten filmik na wioluska888@poczta.fm jak mozesz ja Ci odeśle też podobny klip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem lekarzem
jak chesz to przeslij mi ten filmik.jestem lekarzem i moze cos Ci na to poradze.ale wstepnie moge Ci powiedziec ze jest to spowodowane niewlasciwa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem lekarzem
a i moj adres amortex@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaa
p r o w o ka cja a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem rozwiązałem sobie sam !!! Poprostu wale sobie konika zanim będę się kochał ze swoją Żoną i po sprawie !!! Tabletki odpadają - nie zaleca ich lekarz!! Chyba że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×