Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nirvanka

plotka

Polecane posty

Spotykam sie z chlopakiem dlosyc dlugo.Uklada nam sie dobrze, ale jakis czas temu moja kolezanka powiedziala mi ze on spotyka sie ze mna dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroka
że niby czemu tak?Czy fundujesz mu jakies wakacje,drogie perfumy itp???Bo jeśli on jest na twoim utrzymaniu i wyciąga od ciebie a sam nie kupuje ci np prezentów czy nie płaci za soczek,to faktycznie moe i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to jest dosc skomplikowane bo jej to powiedzial jakis facet, ktory niby zna mnie i mojego chlopaka.Powiedzial ze slyszal ze moj chlopak rozpowiadal ze jest ze mna dla kasy, ze bedzie mial zapewniona przyszlosc do konca zycia, ze jestem rozkapryszona jedynaczka i ze swoja milosc to on juz ma. Bardzo sie nad tym zastanawiam.Nie wiem czy uwierzyc w te plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprawdz jakby zareagowal gdybys nagle tej kasy nie miala....jakas mala intryga i sie wyjasni...bo prosto w oczy napewnio ci ise nie rpzyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie funduje mu zadnych prezentow tylko na imieniny ale tez ni etakie drogie.Nawet jak rozmawiamy o przyszlym zyciu to moim zdaniem mysli bardzo rozsadnie.I to mi sie wszystko kloci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz probowalam na rozne sposoby.Wiadomo ze konkretnie pytam bo i tak by sie nie przyznal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poprostu zacznij byc sępa na hajs...kupuj prezenty tanie,albo rob je sama.... a jeszcz elepeij sprobuj dotrzec do tej NIby milosci jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretnie nie pytam. Nie wiem co mam myslec na ten temat.Dodam ze koleznaka nie chce mi podac nazwiska tego kogos.Wogole dowiedziala sie tego na jakiejs imprezie.To troche skompilowane.Facet slyszal ze moj chlopak tak mowil,a moze jest jeszcze inna osoba w tym \"lancuszku\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupie
jak on moze leciec na kase jak mowisz ze mu nic nie kupujesz ani nie finansujesz! hahahaha albo ja juz nic nie kumam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze porpstu ktos chce ci go odbic na wszelkie sposoby....pogadaj z nim czy jest z toba szczescliwy i DLACZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zaczelam byc sępa na kase ale nadal jest wszystko ok. Planujemy w przyszlym roku slub.Zawsze jak rozmawilalismy to mowil ze nie chce zebysmy brali pieniadze od rodzicow.Pare razy mowil o wyjezdzie za granice zeby miec pieniadze na dobry poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie juz mu zadawialam pytanie dlaczego ze mna jest.Powiedzial ze zadaje glupie pytania bo przeciez mnie kocha. Robie mu prezenty na imieniny gwiazdke.Bez zadnej okazji nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on jest z biednego dom uczy takiego normalnego?a ty?? kim sa twoi rodzice jezeli moge zapytac?i skoro bierzesz slub to jestes pelnoletnia....moze sama tyle zarabiasz??mozesz sie tym pochwlaic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chlopak pochoci z normalnego domu.maja tak przecietnie. Ja nie zrabiam duzo, ale moi rodzice ostatnio kupili dom.Mamy tez 2 mieszkania.w jednym mamy mieszkac po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroka
Zrób prowokację.Powiedz mu,że twoi rodzicie powiedzieli,że jak weźmiecie ślub,to będziecie musieli sbie radzić sami,bo oni wam kasy nie dadza.i zobacz jak zareaguje.Czy się rozzłości itp,czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat pieniedzy od rodzicow moj chlopak ma takie zdanie ze jak bedziemy juz malzenstwem to bedziemy musiali sobie radzic sami.Mowil ze nie bedzie chcial brac od rodzicow. Z jego slow wynika zuenlnie cos innego niz uslyszalam od tej kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×