Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

machos

Odkryłem prawo rządzące kobiecą naturą poszukiwania partnera.

Polecane posty

Gość nieprawda
silne kobiety szukają silniejszych od siebie mężczyzn. to proste jak budowa cepa. Historie, że silne szukają przystojnych, a słabe bogatych wymyśkaja mężczyźni, którzy nie sa ani bogaci, ani pzystojni. Bo mężczyzna silnych jest niestety mało, a ci przystojni, "ciacha" etc okazują się często facetami ze zwichrowanym charakterem, maminsynkami niewiedzącym czego chcą. Silne kobiety mają daleko gdzieś takich cycusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwrocilam uwage na zajebistego faceta i zaden tam macho czy bagaty. po prostu przecietny ale jak dla mnie to jest Ktos i za to go kocham 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfiiii
ha ha ha czy ty myslisz ze kobiety sa tak mało skomplikowane? ;) Pozielił na dwie kategorie i zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvela
to nieprawda, że silne kobiety lecą na ciacha..... ciacha zasadniczo są tylko do podziwiania a nie do tego by je (ich)mieć.... nie wiem jak się to ma do wszystkiego ale ja wybrałam tego, który dla mnie był przystojny a bogaty był przy okazji i już sama nie wiem czy to o mnie świadczy że jestem silna czy wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka123
Do nieprawda,zgadzam się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niagarka
a ja teorię mam inną to facet dostający silną kobiete staje się wygodny bo ona jest zaradna a ten który dostaje pasożyta musi zadbac o siebie i o nią to się sprawdza w 100% w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokój
to moze inaczej.. podzielmy mężczyzn na kulturalnych i niekulturalnych (jak machos) tylko.. co z tego.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagarka - :-D :-D :-D I tak sie dzieje bo kobieta mu na to pozwala, bo za bardzo zaczyna jej zalezec, bo chce z nim byc, bo nie traktuje sama siebie z naleznym jej szacunkiem... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×