Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojo

mój chłopak idzie na kawalerski

Polecane posty

Gość imat
no włąsnie, to z nim powinna pomowic, ze by ja to urazilo gdyby sobie skubnał dotykiem kobiecego ciałka:) itp owszem mowic z innymi, ale przede wszytskim z ukochanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
wiesz co hmm - chyba masz racje. Zalozylam ten temat z mysla, iz ktos posiadajacy podobne doswiadczenia podzieli sie wlasnymi przezyciami a wtedy latwiej czlowiekowi bo nie czuje sie taki samotny z problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co hmm
muszę cię zmartwić, ale na tym forum trudne o zyczliwe rady... Mówię ci, musisz sama to załatwić. sama musisz wiedzieć, jaki jest twój facet. Tutaj potrafią tak zdołować, ze człowiek już potem sam może nabrać wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
imat - dzieki. Wlasciwie to myslalam zeby nie podjemowac tematu przed tym wieczorem i zachowywac sie normalnie i poprostu zaufac. Jednak faktycznie moge wspomniec pol zartem pol serio zeby grzecznie sie zachowywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
no włąsnie:) grunt to wspolny jezyk humor i zrozumienie:) Moj ma wesele 29 lipca, pewnie tez idzie na kawalerski:) wiem ze glupot nie narobi, ufam mu:) Poza tym bardzo kocha, on sie na dodatej smieje z takich facetow. I to w nim cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy__brown
moj facetem byl na czyms takim, powiedzial tylko,ze figura laski byla OK, dobrze tanczyla,ale z twarzy pasztet :P a teraz ja bede miala wieczor panienski kolezanki ciekawe co on na to ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×