Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalus 24

NAJBARDZIEJ PRZYKRA RZECZ JAKA USLYSZALAS OD CHLOPAKA

Polecane posty

Gość lalus 24

bylo o komplementach to teraz o przykrych rzeczach wpisujcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalammmmmmmmka
ze mam straszne piersi tuz po porodzie z pełna pretensja w glosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
było takie jedno słowo, wie jakie, ale razme postanowilismy nie wracac do tego co było. tego ujemnego. Bo to co na plus tak:) i to co romantyczne to tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalus 24
imat wypowiadasz sie nie na temat wiec spadaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalus 24
podijam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serves
chyba milczenie gdy się czeka i nie wie się co on mysli..czy ma cie gdzię czy sobie wszystko układa jest najbardziej przykre..bo wolałabym usłysze c- spadaj..niz. zostać zignorowaną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety dużo
ale chyba najbardziej zabolało - zamknij się bo ci przypierdolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalus 24
oooo no to hardkor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
spadac? tak jako ta gwizdka z nieba w rączki Jego:P) Tak milczenie, bo nie wiadomo co go urgyzło, co mysli, trzeba pomowic i emotka puscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatni usłyszałam
że moja cipka jest strasznie rozciągnięta i jego penis w niej lata, boshe i on to powiedział przy moich znajomych, bolało okropnie, chciałam umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidka psitka
taki gość jak ja to dla Ciebie szczyt marzeń... - po tym, jak odmowilam dalszej znajomosci dodam, ze moi znajomi plakali ze smiechu gdy to uslyszeli ps.reszty nie cytuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalus 24
dobre dobre.....:> temat sie nakreca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidka psitka
lalus śmiej się smiej...to byl chory psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykra sprawa
to co mnie bardzo zabolało w jego słowach to: - bo cie zaraz zabije -wyjebie ci w ryj -nienawidze cie -jebana kórwo -spale ci auto -wypierdalaj z mojego domu przykre ale prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfiiii
Jestes jeszcze z nim? Bo cos mi sie wydaje ze on nie ma do ciebie za grosz szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfsadfsadfsdadf
do ja ostatnio słyszałam >>>> skoro przy znajomych to mogłaś się odgryźć ze słodkim uśmiechem "nie mam dużej cipki, po prostu Twój penis jest taki mały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio usłyszałam
wiesz , trochę zlagodniałam tą wypowiedź bo on nie powiedział cipka tylko cipa, a mnie tak zatkało, że nie wiedziałam co zrobić. znajomi patrzyli na mnie z glupkawym uśmiechem a ja na niego który kręcił palcem w "kółku" zrobionym ze wskazującego i kciuka i mówił taaaakaa szerokaaa. byalm w szoku i niestey nie przychodzila mi do głowy zadna odpowiedź żadna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El_la
Denerwują mnie takie tematy. Z góry wina zrzucana jest na faceta, a wiadomo, że i kobiety potrafią swoich mężczyzn bardzo zranić słowami. To forum schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackówna
a mój chłop do mnie mówi parówo,naleśniku i takie tam.Też coś,że mogłabym mieć 18 lat,a mam 24,czyli jestem juz przeterminowana i trzeba mnie wymienić na nowszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa_
To ja wam opowiem moją historię. Przedwczoraj wieczorem zachciało nam sie kochać z moim chłopakiem i namawiał mnie do sexu analnego czego bardzo pragnełam. Niestety mu odmówiłam z uwagi na to, że nie czułam sie zbyt czysta w tym intymnym miejscu. Zatem Marcin zaczął mnie całować i pieścić jezyczkiem. Po paru minutach doszłam do takiego podniecenia dostałam takich skurczy, że nie wytrzymując tego napiecia puściłam mu bąka prosto w twarz. Po tym powiedział - i to mnie bardzo zabolało - że mi z tyłka śmierdzi i że jestem niedomyta. Do tej pory się nie odezwał a ja nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś bardzo długo szykowałam sie do wyjścia na imprezę. Dumna z efektu zapytałam: - no i jak wyglądam kochanie? Na to usłyszałam: - jak dupa zza krzaka hehe. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uslyszalam
"pierdol sie ty suko" a ja tak go kochalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja ostatnio usłyszałam. Następnym razem powiedz z uśmiechem: bo masz kochanie taki malutki instrumencik, że nawet przez lupę trudno go dostrzec. Dlatego ci tak lata w normalnej dziewczynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokłóciliśmy się o jakąś pierdołę, powiedział, że żałuje naszego małżeństwa i tego, że nie może cofnąć czasu. W sumie powiedział to dwa razy. Kiedyś dla zabawy rzucił hasło, że jednak musimy się rozwieść, bo się nie dogadamy a ja przytaknęłam. Był w szoku i nadal jest, bo potraktowałam to serio i się wyprowadziłam, rozwód w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedykacja
Kiedy odkryłam maile jakie pewna panienka wypisuje do mojego męża, próbował się tłumaczyć, że to nic nie znaczy, że jestem dla niego najważniejsza i wogóle to chce być tyko ze mną , a koilka dni póżniej, na Sylwestrowej imprezce zrbił taka dedykację, "dla mojej żony Rolling Stones I can't get no satisfaction" Myślałam ,że go zabiję i powinnam była to zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×