Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baska135

czy nie za stary dla mnie?????????

Polecane posty

Gość baska135

chcialam sie kogos poradzic... mam 18 lat a moj facet 26 czy on nie jest dla mnie za stary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale niekoniecznie
jeśli Wam dobrze razem to o co chodzi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zadajesz takie dziecinne
pytania... to owszem... za stary!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od tego jak się dopasowaliscie, nie zawsze wiek ma jakieś znaczenie, jeśli oboje myślicie poważnie to nie ma problemu, ale musisz wyczuć bo faceci w tym wieku zazwyczaj zaczynają już planować z kimś przyszłośc a Ty w wieku 18 lat chyba jeśzcze nie myślisz w tych kategoriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłeczka
napisz os więcej o Was, to Ci poradzimy, czy pracujecie, jak często się spotykacie jak on podchodzi do tego zwiazku, a jak Ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska135
ja jestem po zawodowce krawieckiej on idzie na aplikacje sedziowska. mam 4 rodzenstwa i rodzicow ktorzy nie pracuja ale sa na zasilku. jest nam ciezko a u niego z kasa nie ma problemow. spotykamy sie codziennie gdyz ja nie pracuje bo nikt nie chce mnie przyjac - nie mam szczescia. mysle ze on powaznie podchodzi do zwiazku. to mi sie najbardziej podoba no i oczywiscie to ze moze mi zapenic stabilnosc finansowa ktorej mi tak bardzo brakuje. i co wy o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materialistka jesteś
mam nadzieję że przejrzy twój podstępny plan rzucenia się na jego kasę i cie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska135
dlaczego materialistka ? wybacz ale chyba zasluguje na szczescie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materialistka jesteś
to sobie sama zarób na to szczęście...gdybyś napisała że go kochasz że jest super to bym się nie czepnęła ale jak ci tylko kasa w głowie to sie pilnuj żeby sie koleś nie zorientował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska135
mam fajne cycyki i dobrze obciągam - na początek związku wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska135
po pierwsze - podszywaczu - spadaj !!!! po drugie - ja go kocham i zalezy mi na nim bardzo !!! a te co pisza ze jestem materialistka zazdroszcza mi pewnie ze moge miec takiego faceta !!! zrozumcie - nie jestem materialistkom !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materialistka jesteś
ee..ja to ci nie zazdroszcze...sama takeigo popędziłam..myślał że jak ma pieniądze to ma wszystko eh...a rób co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggg
no co ty ? nie jesteś ,,materialistkom" dziewczyna w twoim wieku i z takim wykształeceniem jest dla niego teraz tylko do łóżka, w towarzystwie sie z tobą nie pokaże to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materialistka jesteś
to bardziej niż pewne..on szuka mamusi co będzie siedziała w domu i gary myła...będziesz kurą domową bo do jego towarzystwa sie nie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak za niski
:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×