Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość girls just wanna have fun

czy PANELE w przedpokoju to dobre rozwiazenie?

Polecane posty

Gość girls just wanna have fun

ja twierdze, ze nie , ze w przedpokoju lepiej beda sluzyc płytki na podłodze:> a Moja mama sie upiera strasznie i nie da sie jej przekonać, bo tak ma jej koleżanka. a moze sie myle? co radzicie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
płytki są trwalsze i bardziej eleganckie, można lepiej dobrać do całości stawiałabym na płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam panele i wygląda to Ok. jest też całkiem funkcjonalnie i ładnie, bo kolorystycznie pasuja do szafy. kwestia gustu. tak i tak ładnie tylko że z panelami jest przytulniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaste-linka
plytki beda trwalsze. panele to mozna polozyc w domu gdzie jest malo osob (np emerytka z pieskiem) ale nie nadaja sie dla rodziny. u mnie trzeba bylo je zdjac po 3 latach bo sie wytarly i wcale nie mialam tych najtanszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girls just wanna have fun
wygląd mieszkania?hmm mysle, ze nie ma to znaczenia, chodzi o funkcjonalność, w pokoju moim , brata duzym i rodzicow sa panele, w kuchni płytki, a teraz wojna toczy sie o przedpokój, którym jest dość duzy, składa sie z jakby dwóch częsci:o ja jestem za płytkami, przyjdzie zima i tyle będzie:O mama mówi, ze bedziemy zostawiac buty na korytarzu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płytki dają uczucie chłodu
takiej nieprzytulności ale pewnie łatwo utrzymać czystość ale panele chyba też łatwo sprzatać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie mamy jakiś super drogich paneli, tylko przeciętne i sprawują sie juz od ponad 4 lat. buty ściągamy w mieszkaniu, czasami w nich chodzimy po przedpokoju, jednym slowem specjalnie nie dbamy a NIC złego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ płytki są trwalsze i bardziej eleganckie, można lepiej dobrać do całości } U mnie leżą panele (z mdf\'h) juz 10 lat sldu uzytkowania na nich nie ma. No i są cieplejsze od płytek. { u mnie trzeba bylo je zdjac po 3 latach } U mnie leża 10 lat i to jedne z najtańszych i sladu używania nie ma. Dodam że sam mieszkam dopiero od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssfsfsfs
a ja mam płytki i nie ma problemu przejedzie sie ściera, zima piasek błoto nic ich nie rusza i wcale nie ma uczucia nieprzyjemnosci to tylko kwestia dobrania koloru... zaprzeczam tez ze plytki sa w zimie lodowate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girls just wanna have fun
no to troche mnie uspokoiliscie, mamy jedne z tych najlepszych niby paneli, zreszto nie znam sie , bo sie tym nie interesuje. skoro nic sie nie dzieje z panelami, to niech będą dzieki za odp.:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na przedpokoju ,od wejscia do mieszkania jest 1,5 m płytek , reszta to panele.Płytkarz świetnie to skomponował , płytki kolorystycznie pasują do paneli, buty ściągamy będąc w częsci przedpokoju pokrytej płytkami , po reszcie mieszkania zaiwania się w papuciach bądż boso .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej plytki
wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> lepiej plytki { wiem co mowie } Bo je masz ? Ja nie mówie że lepiej panele. Po prostu jestem ze swoich zadowolony. Nic się z nimi nie dzieje. Płytki mam w kuchni i w łazience. Chętnie zmieniłbym je na panele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girls just wanna have fun
no własnie płytki połączone z panelami tez o tym myslałam i uwazam, ze to świetne rozwiazanie:)))) ale u mnie chyba też nie przejdzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no panele owszem ładnie wyglądają ale nie są raczej praktyczne. za to mozna znaleźć piękne płytki, albo płytki imitując drewno. i to jest całkiem dobre rozwiązanie! w Cermagu na pewno mają wiec polecam szczerze mówiąc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×