Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FAJNA-AJ-

Jak pomóc mojemu tacie !

Polecane posty

Gość FAJNA-AJ-

Witam ,dowiedziałam się ,że mój tata nie otrzyma renty chorobowej czy jakiejkolwiek innej i został skierowany do pracy i gdyby nie fakt ,że przez 1,5 roku był na zwolnieniu lekarskim po cięzkim wypadku w pracy to ok , ale on spadł z 20 m z dachu na budowie ponieważ pracodawca nie przewidział zabezpieczeń. Miał roztrzaskaną nogę - gł w stopie ( 4 śruby ) piszczel aż do podudzia ( naprawdę okropne złamanie - chociaż i tak cudem się skończył ten wypadek ) ,którą poskładali mu na śróby . Do dnia dzisiejszego wlecze ta nogę za sobą ,a lekarze stwierdzili ,że jest zdolny do pracy !:-( Wczoraj był I dzień po wypadku w pracy ( Oczywiście na budowie gdzie trzeba wspinać się po runsztowaniach ) . Moja mam twierdzi ,że dziś rano miał na nowo spuchnięte giry i problemy z chodzeniem . Boże jak mu pomóc. Czy bez 3 tyś łapówki już człowiek nic nie załatwi . Pomóżcie mi wybrnąć z tej sytuacji proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro....
kto wydał decyzję, że jest zdolny do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Lekarz - ale niestety nie dostał , w łapę bo rodziców najnormalniej na to nie stać z tych śmiesznych pensji , które otrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattaa
na pewno mozna sie odwolac od tej decyzji, przeciez to smieszne zeby czlowiek z polamana opuchnieta noga mial pracowac na budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
No jasne ,że można się odwołać ale niby na decyzje trzeba czekać nawet do 11 m-cy a za co wtedy żyć . Z jednej pensji - mój ojciec chyba by na to nie pozwolkił aby mama musiała przez 11 m-cy pożyczać pieniądze aby im starczało na życie i oplaty . Też myślałam o odwołaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×