Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leoon

Jak to jest?

Polecane posty

Przed chwilą u mnie w pracy wybuchła kłótnia, jedna z dziewczyn twierdzi, że tylko facet z obrosniętą klatą może być dobrym kochankiem, druga mówi, że to obrzydliwe i tylko facet z gładkim torsem. Ale laski maja problem, ale w sumie sam jestem ciekaw, więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma owłosiona klateczke i jest boski w łóżku, ale to raczej nie za sprawa owłosienia, ale wole faktycznie zarosniętych(ale tez tak z umiarem) bo są dla mnie bardziej pociągający - taki prawdziwy mężczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia gustu:) Ja wolę owłosionych, ale nie za bardzo, zeby krzaczory były :P tylko tak rozsądnie :D Może tej jednej chodzi o to, że jak ma dużo włosów to więcej testosteronu, a jak dużo testosteronu to i temperament większy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeks
A ja golę klatę i okolice penisa.... I co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna twierdzi że uwielbia jak ją włosy drażnią po sutkach, że jest wtedy na maksa podniecona, druga że tacy faceci to dla niej małpoludy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeks
A moja mi karze się golić, bo włosy na jajach niehigienicznie wyglądają, faktem sąże się pocę bardziej. A klata ją drapie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golenie jajeczek to mus:) nie lubię też strąków pod pachami, ale włosy na klacie i owłosione męskie ręce bardzo mnie kręcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba z tymi hormonami tak nie do końca. Ja jestem ciemnym brunetem, nogi mam mocno owłosione, twarz golę codziennie, ale na klacie 4 włosy na krzyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeks
Leoon bo młody jesteś pewnie. Jak będziesz prawdziwym mężczyzną to ci urosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleks coś mi się wydję że jestem starszy od Ciebie z całym szacunkiem dla Twojego wieku. A pytam z ciekawości chciałbym poznac opinie kobiet w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma reguły... to tak samo jak ze znakami zodiaku :-P dla mnie facet musi być owłosiony... mnie to kręci :-D a jak jestem nakręcona, to robię wszystko, żeby był dobrym kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko gładki. moze jestem półpedofilka ale włochy gdziekolwiek oprócz głowy i krocza odrzucają mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeks
Uwielbiam czochrać owłosione plecy mojego faceta.... :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia76
mi tam wszystko jedno, kochałabym i pociągałby mnie mój mężczyzna bez względu na owłosiony bądź nieowłosiony tors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nie problem, ale fajnie jest posłuchać, jak dwie laski w sumie młode się sprzeczją i to całkiem na poważnie, nie wiedziałem poprostu że dla niektórych kobiet owłosienie to taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamnan tylko na głowie i twarzy resztę golę a moja partnerka jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby podgrzać atmosfere, powiedziałem,że tylko kobieta z duzymi piersiami jest naprawę seksi, ale teraz jadą pomnie, koalicję zawiazały. No prosze teraz sa solidarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak źle, zaraz będziemy komisyjnie mierzyc biusty a potem liczyc włosy na mojej klacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co te upały robią z ludżmi?! Jedna poszła szukać miarki. No no udany dzień nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nastepnie sprawdzą jakim jesteś kochankiem!Proszę o wyniki testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że robią tylko statystyki klat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodziłam na randki, to zwracałam na takie rzeczy uwagę, np czy ma owłosione ręce, albo czy wystają zza kołnierzyka jakieś włoski ;) To cyba normalne, że jak się spotykasz na randce to patrzysz na tą osobę pod kontem atrakcyjności fizycznej:) Oczywiście jakbym umówiła się z superfacetem a ten byłby gładziutki to bym go nie odrzuciła tylko z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak Aga ma troszke wieksze od Ewy, one teraz namawiaja mnie na pomiaar penisa. Muszę sie zastanowić, a co tam niech maja radochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do włosow na klacie to myśle ze nie ma to zwiazku z preferencjami sexualnymi :) a raczej jestem pewna ;) 2 moich facetow było bez owłosienia na klacie i jeden był naprawdę dobry w łóżku, a drugi nawet nie wiedział jak się do czegokolwiek zabrac :P nie lubię włosow na klatce piersiowej :| jakies mi sie to wydaje \"niefajne\" :P gładziutki są super, mozna się przytulić, podrapać, polizać.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i już po pomiarze i dobrze się stało bo przekonałem Agę, że jednak włosy na klacie nie sa najwazniejsze. I tak trzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1000
Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie wolę mężczyzn bez zarostu na klacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wole zdecydowanie
z włosami na klacie z dróżką do penisa i włosami na pupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×