Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotny od niedawna

Prosze powiedzcie mi Dlaczego jestem sam .

Polecane posty

Gość Samotny od niedawna

Mam dobrą pracę ,dużo zarabiam.Niejestem zbyt wymagający w doborze partnerki .Niemam uzależnień pije okazyjnie . Jestem zadbanym,wysokim blondynem .Coprawda długo otrząsałem się z poprzedniego nieudanego związku, ale jakoś mi się to udało.jeżeli macie jakieś pomysły lub podobne problemy proszę o wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny od niedawna
Zastanawiam się również nad poważnym zaangażowaniem się w homoseksualizm. Swoje skłonności odkryłem po tym, jak osiągnąłem wielokrotny orgazm podczas drażnienia odbytu klamerką do bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dobrze zarabiasz to napewno większość czasu spędzasz w pracy. A kobiety nie lubią faceta, który stawia pracę na pierwszym miejscu i nigdy nie ma na nic czasu ani ochoty. ja także zakończyłam taki związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
Byc moze, jestes tak idealny, ze kobiety boja sie Ciebie. Popatrz, ze podobnie jest z mezczyznami, ktorzy wola spotykac sie z przecietnymi dziewczynami, a super laski zostawic dla cwaniakow. Moze to dziwnie zabrzmi ale po serii nieudanych zwiazkow uswiadomilam sobie, ze najwazniejsza u faceta jest dobre serce i nawet chcialam byc z tzw \"ciapa\"..Niestety natrafiam na samych skurw...Tyle, ze bez kasy i z kiepskim wygladem:p A tez jestem ladna, zadbana, wyksztalcona z ambicjami. I mam slabosc do blondynow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 25 lat
hej, a wychodzisz gdzieś do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
Ten Twoj opis pasuje mi jak ulal, do mojego bylego narzeczonego z ktorym bylam 4 lata...Trudny zwiazek i trudna milosc...Ale to byla milosc, teraz to wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa.........
od kiedy jestes znowu sam i co ci przeszkadzalo w ostatniej z ktora byles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raponcelka
Z tą klamerką to na poważnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOŚKA 01
Ja ja Ci zazdroszczę, nie tego ,ze jestes sam ,ale tego ,że jesteś facetem. Masz tyle możliwosci,zeby zmienić swoją sytuację!!! Co to za problem? Tobie łatwiej wykonac pierwszy krok, aby poznawać kobiety. Nie oczekuj od nas, że same to zrobimy. Zastanów się tylko co masz do zaoferowania, bo praca i wysokie zarobki to baaardzo mało by stać się interesującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
Mnie przeszkadzalo w nim to, ze od 8 rano do 20 siedzial w pracy. Bez przerwy dzownil telefon do niego poza godzinami pracy, takze w weekendy. Co jakis czas jezdzil na szkolenia caloweekendowe. Bez przerwy dzownily kobiety...Bez przerwy jezdzil do nich i pomagal im w pracy, byly jego podwladnymi...Generalnie wykonywal wiele prac za nich... Wydawal cala kase na siebie, na ubrania, mieszkal nadal z mamusia. Nie chcial ze mna zamieszkac, zareczyl sie, ale slubu wciaz nie proponowal...Lubil sobie wypic, wtedy rzygal, a ja musialam sprzatac. Opowiadal o eks.. Stosowal przemoc fizyczna, byl duzy , a ja przy nim bylam jak kruszynka:/ Byl obsesyjnie zazdrosny, nie pozwalal mi chodzic w spodnicy! Mial ciezki charakter, wiecznie [poklocony z ojcem... Dziwny byl, ale go kochalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOŚKA 01
bo liczy sie jeszcze ładny wygląd i wysoki wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa.........
prowokacja, facet napisal i zniknal, dajcie spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny od niedawna
stą klamerką to nie ja napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
sta? A co to za byki ortograficzne? To moze dlatego jestes sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny od niedawna
zobaczyłabyś mojego wacka, to od razu wybaczyłabyś mi wszystkie błędy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa.........
wiec jak ile jestes sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
Masz racje, wielkosc sie liczy, ale wcale nie dlugosc tylko grubosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już wiesz dlaczego. STĄ?? Nigdy nie ufajcie facetowi, który robi błędy ortogrficzne. I napisz co masz w środku, opisałeś skorupkę, nie to przyciaga wartościowe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny od niedawna
przepraszam wszystkich ale ktoś się cionglę po demnie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to super!!! Ja jestem niski i gruby :D Tylko nie wiedziałem, do tej pory, ze to zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
Zalosni sa tacy ludzie, ktorzy sami nie potrafia wymyslec tematu do dyskusji, tylko robia sobie niezdrowe jaja... A po bykach ort. od razu mozna poznac...Malolata z wielkim.....buhahaha guano w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny od niedawna
błedy ortograficzne robie bo mam dysgrafie a nie dlatego że jestem małolatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może faktycznie jesteś gejem i dlatego nie ukalda Ci sie z kobietami? www.kobieta.wellnesslife.pl noey program dla kobiet \"Odkryj swoje piekno\" www.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo robisz ortografy
głupia pało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOŚKA 01
macho !!! mały i gruby? to mój typ! Uwielbiam zakompleksionych mezczyzn, oni mają tyle do zaoferowania kobietom i w seksie się bardziej starają...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny od niedawna
oglądając te strony upewniłem się że nim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
Dysgrafie mowisz....Mysle, ze za znajomosci sobie zalatwiles ta prace... Ja bym nie przyjela faceta do pracy, robiacego byki ort. Jest tylu zdolnych ludzi po studiach, ktorzy szukaja pracy.. Moze przeraza kobiety poziom Twojej ortografii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
Najbardziej staraja sie faceci, ktorzy maja penisa przecietnych wymiarow:) Najbardziej kiepscy sa Ci z wielkimi;) Tylko tyle, ze wtedy tak sie wszystko doglebnie czuje, ze nie musza sie starac, by byl efekt.... wiec sama juz nie wiem, co lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOŚKA 01
Dajcie chłopakowi spokój z tą ortografią, Każdy z nas nieźle tu bazgra. Nie próbujcie mu wmówić, że jest sam bo robi błędy. Jest sam bo jest nudny i nic poza praca nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
Ale mu Tośka przywalilas.... Hihihih czy jest nudny, to tego nie wiemy...Moze potrafi zrobic niezły show..w tej swojej robocie:) W samym krawacie zatanczyc na parapecie jakiegos warszawskiego drapacza chmur hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×