Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość franczesko 26

Jestem z nia ale przestala mnie pociagac

Polecane posty

Gość franczesko 26

POMOCY jestem z dziewczyna od 3 lat wszystko fajnie ale od jakiegos czasu poprostu przestala mnie pociagac. Nieiwem zupelnie co dalej robic!! probowalem roznych rzeczy i bez skutku !! Boje sie narazie z nia o tym rozmawiac zeby nie robic niepotrzebneg odymu narazie...niewiem czy w takim wypadku myslec wogole o jakiejs wspolnej przyszlosci. Pomozcie bardzo porsze o jaka rade co mam dalej robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bywa w długich związkach, ale wszystko się może odwrócić, uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no daj spokój! trzy lata to długi związek? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko trzy lata
i już Ci sie znudziła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musicie coś wspólnie zrobić
ale w innym otoczeniu. Może wyjazd w miejsce w którym nigdy nie byliście. Spróbuj zaaranżować coś na przekór niż do tej pory. Inne zachowanie, inny scenariusz miłosnych spotkań. Czasem rutyna sie wkrada, ale to jeszcze nie oznacza końca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cięzko go nazwać krótkim. Namiętnosć często się wypala po 2 latach, ale potem może wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzmy sobie szczerzer
nic z tego nie będzie:( pociag do swojej dziewczyny/chłopaka jest bardzo potrzebny bez tego to ona może być kolezanka albo i nie,im dlużej bedzie sie to ciągło tym bedzioe gorzej przerabiałam to 2 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze nie powinienes tkwic dalej w takim zwiazku ,mowisz czy planowac z Nia przyszlosc facet a co gdy przyjda dzieci ,wiecej obowiazkow moze juz wtedy twoja pani nie wygladac tak zesko jak teraz ,jezeli ona nie pociaga cie juz teraz to na pewno nie bedzie gdy urodi ci dzieci ,NIE MARNUJ ZYCIA SOBIE I JEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczesko 26
ok dzieki za rady. P.S probowalem naprawde wszystkiego jest ok przez jakis czas a potem znowu to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×