Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirela_19

matura

Polecane posty

Gość Mirela_19

dlaczego tak jest? dlaczego jesli bardzo mi na czyms zalezy to nie wychodzi?? po co mi byly te lata pracy, na co korepetycje, uczenie sie po nocach...Po to zebym zdala mature na srednim poziomie i plakala, ze nigdzie sie nie dostane?! Dalczego jedni maja szczescie, a inni ciagle tego cholernego pecha?! Dlaczego ktos kto bimbal przez trzy lata zdal lepiej ode mnie, osoby ktora w opinii innych posiada rzetelna wiedze?! Jestem zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela_19
no tak wiem, uzalam sie nad soba.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prawo byś rozczarowana, ale czasem tak już bywa, ze nie wszystko wychodzi nam tak jakbysmy chcieli:) Matura to nie koniec świata i studia też uwierz mi, wiem co mówię :) www.kobieta.wellnesslife.pl noey program dla kobiet "Odkryj swoje piekno" www.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela_19
widze ze nikt nie ma ochoty napisac paru slow...trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość często niestety tak jest
na studiach spotykałam się z tym stale..wkuwałam i bywało że nie zdawałam...a taki łoś przyszedł zielony i np. usiadł za kim trzeba. Życie jest niesprawiedliwe i nic na to nie poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdawalam mature kilka lat temu jeszcze w starym systemie. I wierz mi ze bylo tak samo... głąby, które pisały co rok komis lub przechodzily na dwojach, na maturze z tych przedmiotów miały czwórki i piątki. (dzieki sciaganiu rzecz jasna) Moj kolega - dodam, ze bardzo zdolny olal ustna mature bo dyrektor go nie trawil..... I tak jest na studiach, czasem słonce czasem deszcz :-) I w pracy tez to samo... glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela_19
no tak, ale marne to pocieszenie, ze wielu ludzi czuje sie teraz tak jak ja :(. Nie wiem co mam robic, teraz wazy sie moja przyszlosc. Na dodatek wszystkie blizsze mi osoby z mojego rocznika sa w miare zadowolone, ten dostala sie tam a tamta tu..ciesze sie ich szczesciem, ale jakos coraz trudniej mi to przychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty dopiero jesteś na starcie
przygotuj sie...całe życie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela_19
no skoro cale zycie ma tak wyglac, to moze ja podziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhhggfgffddfdds
a gdzie są ju zwyniki rekrutacji?, bo ja wciąż czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIrelaa glowa do goryy ja zdalam mature bardzoooooooo dobrze na prawde , z polskiego wysmienicie geografiaa rowniez niestety niemiecki .. buuuu zabraklo mi pol punktaaa tez rylam rylam rylamm i cooooooo gownooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo szlakkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela_19
dzisiaj sa na UKSW w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhhggfgffddfdds
nie moge tam wejśc n astronę, a ty gdzie sie zalogowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIrelaa glowa do goryy ja zdalam mature bardzoooooooo dobrze na prawde , z polskiego wysmienicie geografiaa rowniez niestety niemiecki .. buuuu zabraklo mi pol punktaaa tez rylam rylam rylamm i cooooooo gownooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo szlakkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhhggfgffddfdds
i nie możn a sobie dac wmówić, ze nam się nigdy nie udaje tylko innym. Raz sie nie udaje, innym razem wychodzi. Tyll;ko prawda jest taka, ze pamięta się porażki, a fart to fart. A i tak zawsze lepiej liczyc n a solidne przygotowanie jak na ten przysłowiowy łut szczęścia. Ta matura jest specyficzn i rzadko w szkole do niej naprawde dobrze przygotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela_19
21--> przykro mi :(. Ja sie zastanawiam, co ja powiem rodzicom, wspieraja mnie i wierza, ze wszystko bedzie dobrze, ale jesli nigdzie sie nie dostane, bede miec wyrzuty sumienia. Tak bardzo sie starali, nie mowiac juz o pieniadzach, ktore wydali na moja edukacje..Jak ja mam im spojrzec w oczy..Moze wyjade do Hiszpanii zbierac pomidory :/...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
aj przestan marudzic. ja sie ciesze ze w ogole zdalam bo historia byla z lekka mowiac trudna. jestem dumna ze swoich 38%. a reszta to tak w granicach 80, 70% i wcale po nocach nie kulam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia22
a ja zawsze mam szczęście, chociaż czasami na nie nie zasługuje. Nie wiem czemu tak jest, maturę bez żadnego przygotowania zdałam na średnią 4 (w starym systemie) na studiach też się nigdy nie uczę a zawsze mi się udaje nigdy nie miałam poprawki a chodzę tylko na niezbędne ćwiczenia. Przykro mi, że niektórzy mają pecha ale to nie wina osób, które go nie mają, przecież ja nikomu nie zabieram tych ocen aha i nigdy nie ściągam od kogoś, czasami robie sama ściągi, ale nie korzystam z ciężkiej pracy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze-----
tylko dlaczego ten temat Mirellko umiesciłas na życiu uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdol wszytsko i sie smiej jutro mirelka bedzie coraz mniejjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela_19
dlaczego na zyciu uczuciowym? a nie uwazasz, ze moge wobec zaistnialej sytuacji odczuwac smutek, zal, ze poplakuje sobie...to forum nie jest chyba przeznaczone tylko i wylacznie dla dziewczat i chlopcow o zlamanym sercu (do ktorych i ja naleze...) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu trzeba być cwanym :P a co egzaminów to 90% to szczęście a 10% wiedzy (w 100% racja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zdałam nad podziw dobrze
a wiesz dlaczego? nie kułam na blachę, nie uczyłam sie dla stponi, dla pani ani dla mamy. Nigdy nie prosiłamk o wyciąganie ocen, nie brałam korepetycji. Moja srednia na swiadectwie to cos okolo marnej 4 za to matura prawie 100%. Wszyscy byli zaskoczeni a ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrkaaa
Matura na prawie 100%, chciałabym to zobaczyć, masz dziewczyno fantazję, pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zdałam nad podziw dobrze
daj maila wysle ci skan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrkaaa
jasne, pochwal sie nam tu wszystkim, będziemy cieszyc sie twoim szczesciem. Z czego zdawałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejkavik
Mirelo19 , dlaczego tak się denerwujesz , nikt tu na ciebie nie napada, za nerwowa jestes. Słusznie ktos zauwazył, twój topik jednak porusza problemy natury egzystencjalnej, i powinien byc na dyskusji ogólnej. Uczuciowy jest dla popaprańców uczuciowych, jak będziesz przyjmowała ze spokojem uwagi, będzie ci w życiu lepiej, nie zawsze ty musisz miec rację. czasami maja ją inni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiamosia
Ja jeszcvze nie mam wyników, ale tez mam wrazenie, ze nigdzie się nie dostanę, moze razem pojedziemy do tej Hiszpanii zbierac owoce, albo kelnerzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej genialnej
I co ciebie takie wyniki nie zaskoczyły? Wiesz cjhodze do bardzo dobrego liceum i u nas nikt, poza oceną zjęzyka obcego i ustnymi nie miał wyniku 97%_98%, mam tu na myśli przedmioty typu biologia , historia. Rzeczywiście genialna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirela, a mozesz napisac ile mialas procent, z czego i na jakim poziomie? ja zdawalam mature rok temu... tez byla srednia, a znalazlam swietne rozwiazanie :) jesli mozesz to napisz, jesli sie uda to sprobuje ci cos poradzic. poza tym i tak nikt tu nie wie kim jestes :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×