Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

nie wiem czemu tak piszesz ze jestes mącicielem, każdy ma prawo wyrażać opinie, niestety skasowałas posty więc nie mogę sie odnieść, ale mam nadzije że jednak zmienisz zdanie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - ...nie rozumiem co się stało...w ramach dyskusji wysłałam Tobie i Asi serce na pojednanie...bo wiem , że obie jesteście matkami...i obie czujecie to samo...nawet jeśli mówicie inaczej...ODPOCZNIJ JESLI MUSISZ I WRACAJ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie będę miła jak koleżanki, ja powiem prosto z mostu: ANDZISKO WSTRĘTNE, WRACAJ NATYCHMIAST, BO W DUPSKO TAK PRZYŁOŻĘ, ŻE NAWET CZ. NIE UKOI !!! A poza tym olkaa już płacze za Cz. Nie możesz jej tego zrobić !!! Andziu ja mącenia żadnego nie zanotowałam, wszystkie zainteresowane wyraziły swoje zdanie i tyle. Zobacz ja już też się ścierałam: jak nie z marchwią to z mamunią, a w dalszym ciągu darzę je taką samą sympatią jak przed ścieraniem, nic a nic się nie umniejszyło. A i marchew dalej za mną szaleje :D ] No i ostatnia deska ratunku: jak wrócisz to obiecuję, że pojawię się na następnym spotkaniu (tu miejsce na emota ) A jeszcze żeby dogłębnie poruszyć Twoje sumienie: wiesz ile nerwów i zdrowia mnie ten post kosztował ?? .........Ten stary dziad mi się ciągle zamyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...; Agolowi to serca... Andzia! jak ja Cie dorwe...to nie wiem! serc wtedy na pewno nie bedzie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac... przez te forumowe nerwy nie napisalam Wam jak mnie dzis moja babcia wykonczyla psychicznie. A rzecz dotyczyla zakupu plaszczyka z wielbladziej welny. Ale teraz niech was ciekawosc zezre - a winnych znajdzcie same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi tu nie serduszkuj, wiesz gdzie ja Cię chcę widzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - serca nie masz - Agol o 4 rano wstaje, a Ty ja sercami przytrzymujesz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - ❤️ wracaj ja widziałam wczoraj jakieś znikające posty ale myślałam ze znowu mi się coś z kompem dzieje - hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, jasna cholera, bo ja wracam po takim długim czasie bez kompa a Ciebie niet? Co jest grane, bom jeszcze nawet nie zdążyła doczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz, widzisz - no musisz wrocic :) Dzieci placza, kobity z czerwonymi oczami przed kompami, mezowie gryza framugi z glodu, matki i tesciowe dodzwonic sie nie moga... pogrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuleczko 1) już nie doczytasz, no może nie wszystko 2) nie warto 3) znowu będzie raban, że Was tu ściągłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, ja czekałam na Andzię z transparentem powitalnym, a tu taki gips... Proszę mnie chociaż oświecić [emot tupiący piękną nóżką]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustalmy fakty: 1. jestesmy tu czasowo :) 2. tesnimy 3. wracaj cholero Ty jedna! :) 4. Olka teskni za Czesiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia zlituj się, zobacz Nula ma nawet w mailu Twoją "lenkę" ;) Ad. 3 Nie doceniasz nas, gdybyśmy nie chciały, to wołami byś nas nie przyciągła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę spadać, bo mi zaraz matula wpieprzy :( Do jutra andziucho-wstręciucho 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to musze te służby Czesiowe sprawdzić czy on tam za często terenó Olki nie odwiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijam debilną pocztę w Tychach, ale po dziwnych perypetiach - mam!!!!! Dzięki!, następnym razem wyślij zwykłym w zwykłej kopercie - prędzej dojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×