Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CoJestZeMna

POMOCY!!!!BOJE SIE FACETÓW

Polecane posty

Gość CoJestZeMna

Potrzebuje czyjejś pomocy, niewiem co sie ze mną dzieje! Fakt, ostatni raz zakochana byłam rok temu, ale zostałam porzucona. Byłam w kolejnych dwóch związkach, ale nic z tego nie wyszło. W sylwestra poznałam Michała. Napoczatku mówił, że owszem podobam mu sie ale teraz będzie musiał brac sie za nauke, bo matura sie zbliza. Wiec dalismy sobie spokoj. Pozniej sie odezwal i dal znac, ze jednak chcialby sprobowac, ale ja akurat byłam po jednym z tych dwoch nieudanych zwiazkach i nie mialam ochoty. Wczoraj wreszcie zdecydowalam sie isc do niego na kawe... Kiedy usiadl kolo mnie i zaczal mowic ze chce sprobowac, ja zaczelam wymyslac jakies historie. Niewiem dlaczego, ale odczuwałam strach przed nim, nie wiem dlaczego. Przez caly czas odczuwalam smutek z powodu samotnosci, a kiedy znalazl sie ktos kto chcial ze mna byc, poprostu sie wystraszylam. Boje sie facetow! Pomozcie mi i powiedzcie dlaczego!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJestZeMna
heh ale u mnie pojawia sie inna mysl " ja chce do domu" nigdy mi sie to nie zdarzalo :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
a ja sie boje mijac z facetami na chodniku ;p naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJestZeMna
nie no tak to nie mam , moze nie jestem gotowa na zwiazek ?:/ a moze jego sie boje :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJestZeMna
Widze ze chyba nikt nie potrafi mi pomoc, a szkoda bo zle sie z tym czuje, a nawet bardzo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie bardziej by sie przydal jakis psycholog to co sie dziwisz ze masz malo odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×