Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młoda kobietka

Czy sama miłość wystarczy??

Polecane posty

Zastanawiam się nad tym...Jestem 1,5 roku z chłopakiem, bardzo sie kochamy, tworzymy związek wypełniony tęsknotą, zajmowaniem się własnymi pasjami, wspólnym imprezowaniem i staraniem się, by spędzać ze soba jak najwięcej czasu. Planujemy przyszłość-bardzo powaznie. Jestem teraz najszczęśliwszą kobieta pod słońcem, bo mam obok siebie najwspanialszego męzczynę :) ale...czy miłośc się nigdy nie kończy?? czy zawsze będziemy patrzeć na siebie tym maślanym wzrokiem?? Czy zawsze będę go tak pociagac jak teraz?? Czy on zawsze będzie dla mnie tak samo sexowny jak teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie
lepiej nie zadawaj takich pytań na tym forum gdzi większość ludzi to samotni, rozczarowani i sfrustrowani osobnicy, Ciesz się tym co masz i dbaj o to uczucie. Czasem się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Nie
Nigdy sama Milosc!Musi byc tez przyjazn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I daltego neszczęśliwi i sfrustrowani potrafią coś doradzić, bo mają doświadczenie!!! :P Zgadzam się z tym, co ktoś już napisał, że potrzebna jest jeszcze przyjaźń! Poza tym, że tego kogoś kochasz, musisz go też zwyczajnie lubić! Sama miłość nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotku abuy miłosc była udana
trzeba 3 rzczy : kasy, kasy i jeszcze raz kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako-taka
jeśli w to szczerze uwierzysz to tak będzie! pechowe myślenie, zawsze- wcześniej czy później go przyciągnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako-taka
przyjaźń i dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrumka
wasze maslane oczka kiedy napewno znikna ale wtdey moga przerodzic sie w prawdziwe szczere uczucie i to juz od was zalesy jak je bedziecie pielegnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×