Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

almodovaro

kobieta powinna byc dama a w łozku dziwką

Polecane posty

No właśnie oran, dlaczego? Może mnie naprowadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leon, o ile trojke idzie z zona zalatwic czworki zeczywiscie trudno. Kurcze nie wiem moze sie myle ale chyba w tym wszystkim chodzi bardziej o wladze niz o seks. Sory ale takie mam odczucie... Nie mowie ze to mnie nie rajcuje troszke. ;) Powiedz czy mam racje? Slodziutka laseczka, lepiej tego nie proponuj ;) jestem zdecydowanie hetero ale..... Co do dziwek to sie zgadzam. z tym ze Swist, mowilam ze Stefan jestem. Twoj wójcio!!! PS1: ciekawe co na to goraca hehehe PS2:Nie wiem jak goraca ale ja moge byc co najwyzej korniszonem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Leoon Ty.................................. .................................................... ..................................................... ...................CHAMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swist masz rację cos w tym jest. Poprostu z żoną niektórych rzeczy nie zrobię z szacunku dla niej. A tam mogę i nie jest tak żebym te panie uważał za gorsze. Maja taki zawód jest take zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodziutka laseczka, a jak Ci sie nie spodobam :( ...i zawiedzinoa bedziesz?....nie chce tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn ze co
:( ze moj maz moze nie chciec robic roznych rzeczy ze mna z szacunku do mnie:(((((((? co to moga byc za rzeczy:(? uwilbiam s/m klapsy "brzydkie" slowa i co kurwa mam z tego zrezygnowac jseli moj facet bedzie za bardzo mnie szanowal?:((((((( jakies zjebane to myslenie, rozumiem ze pissing i wieksze hardcory to rzeczywiscie problem ale troche przemocy? czy to wlasnie masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leoon, w takim razie nie bede Cie oceniac. Moze masz racje... Chyba zaczynam powoli kumac o co w tym wszystkim chodzi, dzieki. Slodziutka laseczka, no to jestem Twoja...kotku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu chamie? Żona jet dla mnie wszystkim, mamy dziecko i fajny dom, oczywiście są czasem jakieś sprzeczki. To może mam to robić z jej kolezankami, ktore i tak mnie nie rajcują? Wole to zrobic z dziwką i zaznaczam robie to 2 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoon tzn ze prze wielkanoca i bozym narodzeniem ? Cos jak rekuuulekcje ???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ze co, nie wydaje mi sie ze chodzi o klapsy albo takie inne techniczne sprawy. Facetow kreci to ze to dziwka. Zaplaca ja i maja ja gdzies. Maja gdzies to co czuje itd to dziwka zwykla i tyle...przedmiot. Mam racje? Mysle ze to mnie by wlasnie najbardziej krecilo gdybym byla facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodziutka laseczka... no teraz bedzie ciezko....juz do ciebie ide hehehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn żę kobieta tego nie zrozumie, klapsy i tp to nie wszystko. Wiesz co to jest rżnięcie na maksa? Kiedy nie masz czym sie spuszczac kutas boli jak cholera a ona tak zrobi że jedziesz nadal i chcesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja kocham takie wypowiedzi w stylu -z żoną tego nie mogę zrobić bo ją szanuje dla tego chodzę do dziwki...przeczytajcie co piszecie..ku*wa gdzie ten szacunek dla żony -kiedy prujesz dziwkę w dupsko..szkoda gadać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak powiem, że płacę za to grubą kasę i wiem za co. Nie interesuj e mnie wtedy punkt g itp. Ja czuję rozkosz i nei myslę czy jej jest dobrze i za to jestem jej wdzięczny i jej płacę. Taki juz jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kutas boli ,a chcesz jeszcze........... Fuuuj :O:O:O U mnie jestes skreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wiele żon ,które nie jedno umieją w wyrku...tylko trzeba sie otworzyć...jak bym się dowiedziała ,że mój facet puszcza takie teksty...rżnij sie z żona człowieku a nie wydajesz na ku*wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciekawska żonę jak ty to piszesz też pruje w dupę. i ona to lubi ale dziwka to całkiem cos innego bynajmniej ta z która ja się spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz mi wmówić ,że zona nie robi ci laski..czy nigdy jej porządnie nie zerznąłeś..pewnie wszystko z szacunku do niej-to nie co zacofane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz bajke o wezu leosiu ???? sssssssssssssssssssssssssssss pierdalaj zlobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie czyli twoja żona całkiem otwarta jest na sex...a ty łazisz do dziwki..czyli zwykły palant z ciebie-bez obrazy..taka mała władza nad kimś za kasę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska a chce Ci sie z takim chujoza gadac ? Toz to kretyn i cham do potegi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Leon powinien zapłacić swojej żonie? ;) Nooo.., chyba, że go nie stać :D Mógłby się zdziwić, nie sądzicie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×