Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

almodovaro

kobieta powinna byc dama a w łozku dziwką

Polecane posty

myślę ,że to właśnie o to chodzi..o pieprzenie za kasę i władzę...może żona wcale nie jest taka potulna -i wyrku dominuje..a leoon biedak nie może sie wykazać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma do tego szacunek ? Powtarzam jest taka profesja i jest zapotrzebowanie. A czy jakieś kłmstwo nie boli tak samo jak zdrada fizyczna? Ja tylko zaspokajam moje fizyczne potrzeby, oczywiście mam wyrzuty sumienia ale żone bardzo kocham. Cóż taki jestem, nie wiem jak zona by zareagowała ale daje jej od siebie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nie chodzi o seks. Nie rajcuje Was na przyklad ostry seks z kims a potem zabicie i zostawienie jego zwlok gdzies tam na drodze...Skrzywdzenie kogos? Ja bym tam meza nie skrzywdzila a obcego faceta czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zona tez nie próżnuje..i twierdzi ,że przecież sie tylko zaspokoiłam -ale na imieniny kupiłam ci perfum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie lepiej jak mężus albo chłopak sie slini na widok innych albo jak z kumplami na piwie robia rankingi która to nie przeleciał by, albo gdzieś na wyjeżdzie zapina koleżankę z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leon dla mnie jestes meskim pustakiem myslacym fujara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no ... nr 11 nie sprowadzaj Leona do poziomu swoich ulubienic ;) jeszcze gotów się obrazić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustak, jakich dużo na tym świecie co maja rodziny dzieci i joś im się układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Or jego obrazenie wisi mi jak jego fujara jak mniemam . Bo co to za chlop co siedzi na babskim forum i pizdzi jak dziwki ruchocze :O:O? Ni to tematu z nim ni jakiego diabla .Ani to zabawne ,ani z problemem i jeszcze wlasnej babie ubliza .Chujoza i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie leon to erotoman gawedziarz bez wygladu i kasy :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Almodowaro ciesz sie ze Ci sie podobaja ;) Zostan z nami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr 11 to po kiego chuja się udzielasz? jak ci to wisi idż zrób swojemu laskę z połykiem, o ile potrawisz, może sobie i jemu humor poprawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr11, tu akutat sie nie dziw jak ktos na dziwki wydaje to kasa topnieje w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrawic to ja nawet kapuse umiem :P Nienawidze chujow to taka mala moja tajemnica :P Almodovaro ciesze sie ze Ci sie podoba .Zostan z nami:D:Dc ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoon ... zawodowiec to Ty chyba nie jesteś ;) Czyżby Ci żona nigdy laski z połykiem nie fundnęła? :classic_cool: Nie ma powodu, by się unosić i obrażać kogokolwiek, zwłaszcza panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty świst .Tu dziwkarzem jest tylko leon hehehehe ło matko -pobozne chyba jego zyczenie . Wlasnie wpadlo mi do glowy ze leos ma od 3 dni neostrade za 1 zl i uslyszal od kumpelek zony o kafe .Wpdl robak ....tylko ze jak slowa w kompot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Or widze zes do takich samych wnioskow doszedl jak ja :D:D:D Z leona taki zawodowiec jak z mysiej pi** wor na make .... A ze internet cofa w rozwoju co niektorych to sie ukryc nie da ,niestety i nad tym ubolewajmy:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię takich skisłych cip jak ty nr 11 co im dupsko w krzesło wrosło a monitor maja opluty od żółci a w oczach mają wirtualne penisy bo na realnego nie maja co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leon nie jestesmy ciekawi co luibisz a co nie :O To Twoj problem .Mnie lubic nie musisz ,a nawet nie powinienes .Ja na takich jak Ty mam alergie . A ze leczyc nie mozna to .......do zabicia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie weszłem na to forum bo mnie temat zaciekawił, powiedziałem co myslę i zostałem totalnie objechany.Teraz zrobiłem sobie dobrego drinka i dobrze sie bawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi sie wszedlem ...:O Niedoukow tez nie lubie .Rozumiem literowki :)Jesli sie chce dyskutowac to do czegos to zobowiazuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×