Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliannnna

Wibrator

Polecane posty

Gość liliannnna

Chcialabym sprawic sobie wibrator,nie wiem tylko czym sie sugerowac przy zakupie.Myslalam o Allegro,chce zeby to bylo anonimowe.Czy ktos moze mi cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannnna
nikt mi niedoradzi :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lepiej wycieczka do sex shopu??? weź koleżanke ze niby chcecie sprawic trzeciej prezent na urodziny , a jeśli się nie wstydzisz to poprostu idź i niech Ci sprzedawca doradzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka taka jedna
Mnie się bardzo podoba wibrator z wypustką:) na allegro są całkiem fajne przymierzam się na razie do kupna oglądałam w sex shopie ale tańsze jednak na allegro z tych co mi się podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na alegro sa dobre wibratory:) i naprawde anonimowosc zapewniona(przetestowalam) polecam zelowy(mi sluzy juz rok nic sie z nim nie dzieje) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietaj, ze do ceny na allegro doliczasz koszty przesylki🖐️ i nie wiesz do konca co przysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a) trzeba sprawdzac opisy na allegro tzn jak odbierany jest ten sprzedajacy(to moim zdaniem wystarczy b)wibrator to nie ksiazka za kazdym razem trzeba go przygotowac do uzytku jak i po zakupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zelowe uwazaj
moze powodowac uczulenie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia _
A ten z wypustka stymuluje lechtaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajc sobie faceta on uzycz Ci swoj wigrator :D:D:D i na bank bedziesz bardziej zadowolona niz z jakigos gowna gumowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all
jest pewne, sama tam sprzedaje od kilku lat. Trzeba tylko uwaznie czytac i unikac poczartkujacych sprzedawcow bo nie sa jednak wiarygodni. Takiemu nic nie szkodzi zrobic "wala". Sprzedajacy,ktory troche jest na allegro i dorobil sie pozytywow, zarabia na tym a co za tym idzie zalezy mu na klientach wiec dla o dobry towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×