Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rammonna

jak myslicie???

Polecane posty

Ta, a potem on sie będzie z kumplami nabijał z Ciebie, ze taka głupia jesteś... Mam 19 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
wypierdalaj spac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
Ja dopiero wróciłam, ale widzę, że podszywacze działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
Słodziutka laseczko, to podszywacz niewyżyty cię obraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem zauwazylam.. NO nie wiem czy sie beda smiac haha to raczej aj bym sie smiala i miuala z nich ubaw ze sie zakochuje w starszej od siebie pfff. a tym bardziej ze jak paluszkiem kiwnie tak bedzie leciał za nia jak piesek:)I taka jest prawda, a smiech w tym wypadku jest obroną zeby nie wyjsc na debila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
no chyba masz rację, ale troche szkoda mi go bo to naprawdę fajny chłopaczek, a smiać się z kumplami raczej nie będzie bo jego koledzy mnie szanują, zyje z nimi w dobrych kontaktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecierz rozmowa z nim do niczego nie zobowiazuje pozartowac i pogadac sobie zawsze mozna:) co z tego z emlodszy tez mam paru takich kolegow:) i jest calkiem zabawnie , nikt z nikogo sie nie smieje :) a mam wrazenie ze jest na odwrot, chlopacy w tym wieku raczej sa dumni z tego ze maja starsza kolezanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
No tak, ja też mam sporo takich kumpli, cenie takie młode osoby wokół siebie i wszystko jest dobrze do momentu kiedy zaczynają robić maslane oczka i ciągle chcą przebywać blisko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
a zakładając ten topik chciałam znaleźć odpowiedz na pytanie czy chodzi o uczucia i niewinne zauroczenie czy pociąg fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramonna
Przepraszam, tam powyżej gadam sama ze sobą, ale to skutek zbyt późno zdiagnozowanego kataru z powikłaniami wenerycznymi :o😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×