Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Sms-słodkich snów?

Polecane posty

Gość

Mam już 23 lata i zero doświadczenia w sprawach damsko-męskich.Mam kolegę,którego bardzo lubię,i który mi się podoba(ma 20 lat).Wczoraj wysłałam do niego smsa z jakimś zapytaniem,odnośnie komputera,on odpisał i życzył mi słodkich snów.Czy to ogólnie przyjęty zwrot\"słodkich snow\",czy może jednak mogę liczyć na coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba zależy od tego jakie masz relacje z tym kolegą:D Nie chcę Cię rozczarować...ale to nie były jeszcze oświadczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
jeśli go mało znasz, to różnie może być, może pisze tak każdej koleżance. jeśli wiesz i znasz go lepiej, że jest raczej lakoniczny, to może coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
jedno jest pewne daży Cię sympatią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Raven_
Żartujesz? Ja zwrotów w stylu "słodkich snów", "buziaki", "śpij słodko" używam wobec koleżanek z pracy, mimo że sam jestem w szczęśliwym związku z własną dziewczyną. Przecież to totalnie niezobowiązujące. Tak samo jakby napisać "dobranoc" z tymże trochę ładniej to ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z sentymentu
raven no co ty? to do mnie men jak tak pisze to ja sie rozplywam ze taki mily i czuly :O zgasiles moja iskierke na romans! co ja biedna teraz ze soba poczne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Raven_
Tzn. Twój men tak pisze do Ciebie czy kolega? Bo jeśli Twój to chyba to normalne? A jeśli kolega to też normalne, bo to świadczy o tym, że Cię lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na pewno był Pucio
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mężczyżni są dziwni.Dzwonią,piszą jak lm nie zależy,jak zależy,niektórzy nie potrafią zrobić nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze oprócz słodkich snów czy milusiego dnia jeszcze piszę do znajomych i bliskich mi osób - buziaczki itd bo tak pokazuję im moją sympatię zresztą oni też tak piszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×