Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komarka

jak go znowu rozkochać??

Polecane posty

Gość komarka

Jestem z facetem 6 lat.Obecnie w 6 miesiącu ciąży,a za 2 tygodnie bierzemy slub.Tylko że nasze uczucia tak jakby ostygły trochę:(Więc się zastanawiam co moge zrobić,żeby ten związek odświezyc i żeby on na mnie patrzył z iskierką w oku.Wiem że lata szczeniackiego zauroczenia już dawno mineły,ale teraz chciałabym dojrzalszej,ale szalonej miłości.Jak tego dokonać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarka
no kto mi podpowie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Raven_
Przykro to pisać, ale podejrzewam, że już raczej nic nie zrobisz. Przechodziłem przez coś podobnego. 7 lat razem, ślub za pasem i zostawiła mnie dla innego, bo nie czuła już "chemii". Takie jest życie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarka
kurcze,ale podobno miłość to nie tylko chemia.Ale chodzi o to,co zrobic żeby być atrakcyjniejsza dla faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu postaraj sie byc dla niego trochę chłodna... najlepszy byłby stan, w którym facet doszedłby do wniosku, ze mógłby cię stracić - ale to musiało by być bardzo realne. Jak tego dokonać? mysle ze nie jako kobiety nie bedizecie miały z tym problemów ;) - trzeba byc najbardziej jadowidą żmiją. Tylko uważaj zeby nie przeholować i wyprzedzaj go zawsze o pół kroku :) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeebe
troche chłodna to ja ostatnio byłam.Może az za.A on wcale nie poczuje zagrożenia,bo przeciez jak mogłabym go zostawic nosząc jego dziecko (takie jego myslenie).I juz nie raz były sytuacje,że wspominałam coś o odejściu itp.Ale teraz to już nie działa.Bo on chyba uwaza,że nikt inny mnie nie zechce :O Może troche zazdrości w nim wzbudzic,tylko jak teraz to zrobić z brzuszkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarka
komarka = bejbebee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko doradzic... a moze po prostu pogadaj z nim, powiedz mu jak ty odbierasz tę sytuację, jak to wygląda z twojego punktu widzenia. powiedz mu jakie ty to odbierasz i jakie sa twoje uczucia i zaproponuj zebyscie to zmienili. Ale mów do niego konkretnie, tak zeby facet sie nie wysilał myslac o co ci chodzi. po prostu opisz mu co i jak chcesz zmienic. I teraz badzo wazne: wymien mu w punktach nawet jakie bedzie mial z tego korzysci - on i wasz zwiazek. Prosto i jasno. I ewentualnie co by sie stało gdybyscie niczego nie zmieniali. Tez moze byc w punktach. Przemysl co chcesz powiedziec w myslach, rozpisz to sobie na kartce, znajdzcie chwile i powiedz mu to, nie oczekuj odpowiedzi niech sobie to przemysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeuritte
nie absolutnioe z nim nie gadaj! wieszz co moj tez zachowuje sie tak jakby mial mnie dosyc strasznie mnie to martwi bo ja wtedy tesknie za nim jeszcze bardziej i jeszcze bardziej naciskam na spotkania, kocham go tak ze nie mysle rozsadnie nie slucham rozsadku choc wiem co byloby dobre a byloby dobre zevt faktycznie poczul ze troche sie nim mniej interesujesz taka metoda odpychanie przyciaganie tylko nieprzechookluj nie masz byc nie mila nie masz go nie przytulac ale mu nie jecz ze ci smutno , ze jestes samotna itd zyj tak jakbys umala zyc bez niego. to jedna opcja druga niestey bardziej mozliwa on po prstu mysli ze go juz nic ciekawego nie czeka w zyciu dziecko i tyle .koniec atrakcji i co tu mozna zmienic wtedy musisz dbac o niego i starac sie zeby bylo tak jak dawniej zabierz go w stare miejsca rob to ci robilas kiedys przypomnij mu jak bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfiiii
kobiety w ciazy maja rozne nastroje .... moze ci sie tylko wydaje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×