Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wioluska

ZERO ORGAZMU?!

Polecane posty

Hej mam problem.Jestem z facetem 2 lata kochamy sie dosyc czesto ale wciaz nie moge dojsc do orgazmu(przy seksie takim zwyklym)jak sie kochamy oralnie to jest zajebiscie,orgazm cudowny.Mialyscie podobny problem?moze jakas fajna pozycja dzieki ktorej w koncu bede miala orgazm a moze ze mna cos nie tak hm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1.
hey! ja mialam ten sam problem i nie umialam go dobrze rozwiazac (tzn. nie umielismy). duzo nam dala pozycja \"na lyzeczki\"! mysle jednak ze to psychika ma tu znaczenie. trzeba sie wyluzowac i nie myslec o tym ze \"na pewno tym razem tez sie nie uda\"... poza tym orgazm przy seksie oralnym tez jest cudowny wiec jakos bardzo sie tym nie przejmuj..:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam ten sam problem co Ty. Jedynym sposobem jak do tej pory znalazlam bylo kochanie sie podczas ogladania filmu erotycznego. Kochalismy sie wtedy od tylu i on mogl dotykac mnie jescze palcami.. Jak narazie tylko tak podczas normalnego seksu udalo mi sie dojsc. Seks oralny u mnie tez zajebiscie :D Pozdarwaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1 dzieki za odp:):) wiesz wiem ze seks oralny jest super,ale moj facet jest swiecie przekonany ze ja mam orgazm kiedy kochamy sie normalnie.Wiem ze to nie uczciwe wobec niego ale on ma bzika na tym punkcie i jak bym mu powiedziala jak jest naprawde to chyba by sie pocial,wiesz jakie faceci maja ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie dobrze, ja nawet podczas oralnego bardzo rzadko mam orgazm. Chyba chodzi o psychikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *i*ja
wogóle nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mariolka
a jak czujecie ten orgaszm przy oralnym??? Na calym ciele czy inaczej???Bo ostatnio cos tak mi sie dziwnie zrobilao,fajnie:),ale opiszcie to uczucie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Olga*
a ja nie mam wogole.Jestem z chlopakiem 2 lata i no nie potrafie dojsc.Ale jestem fair wobec mojego faceta- nigdy nie udawalam orgazmu:) ale martwi mnie jeden fakt:O CZasem mysle ze moj ukochany po prostu odpuscil sobie juz starania o moj orgazm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znowu
Orgazm przy oralu miałam tylko raz w życiu :( W pozycji klasycznej, od tyłu i innych ani razu :( Za to na jeźdźca za każdym razem mam :D Tak że chyba jest sie z czego cieszyc mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mariolka
a ja ani takiego ani takiego nie mialam:(:(:(!!!!!Tyklko ostatnio tak fajnie bylo,jak moj facet mi łechtaczke piescil,takie fajne uczucie-po 2 latach 1x ale nie wiem czy to orgazm:(,jak czuc orgazm łechtaczkowy ??? =Olga* nie tylko Ty jedna :)=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez jestem z facetem 2 lata i tylko raz mialam orgazm, kocham go bardzo, on o tym wie, zawsze ejst cudownie, ale jednak czasem mi tego brakuje, kilka razy czulam, ze jestem bardzo blisko, niestety on wczesniej skonczyl i czar prysl... moze kiedys sie uda... ale i tak go kocham, wspanialy czlowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Olga*
a ja jestem moze okropna,ale zaczyna mnie to wkurzac,ze on ma ciagle a ja nie:( Staram sie urozmaicac nasz seks,zeby bylo mu jak najlepiej,ale z czasem to meczy kiedy odczuwam powiedzmy "srednia" przyjemnosc:( on zaraz konczy i juz po wszystkim:( a ostatnio to wogole taka zolza sie zrobilam,ze nawet na nic ochoty nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heluna
Ja też nie mam. I co z tym zrobić? W żadnej pozycji, w żadnej sytuacji. Czasem już, już i on kończy. Świetnie po prostu! O czym trzeba myśleć lub o czym nie mysleć, żeby sie wtedy odblokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 633677
zmien faceta:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja...
moze o nim?? :) Mam to samo. Mysle o wszystkim. O pracy, o sprzataniu...jak głupia cipa. Za duzo mam na głowie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Olga*
hehe..tez tak mam, nie moge sie skoncentrowac na tej przyjemnosci na tym ze jestem z nim:O z drugiej strony gdyy bylo mi tak serio dobrze, to chyba samo to by przychodzilo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heluna
No właśnie... czemu to samo nie przychodzi tylko trzeba kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik 509
widze ze nie ja jedna nie miewam wogóle orgazmów :) pocieszające...a jest mozliwe zeby budowa uniemozliwiwła przezywanie orgazmow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie o tych orgazmach - tez nie mialam, ale się nauczylam. Jeeeny...trochę wysilku trzeba wlozyc a nie wszytsko chcecie od razu, no ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sera/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sera 55555
*Olga* a ja nie mam wogole.Jestem z chlopakiem 2 lata i no nie potrafie dojsc.Ale jestem fair wobec mojego faceta- nigdy nie udawalam orgazmu ale martwi mnie jeden fakt CZasem mysle ze moj ukochany po prostu odpuscil sobie juz starania o moj orgazm ... wy sie cieszcie a ja jaetsm z chlopakem 4 lata i nic:/ i mi si ewlasnie zdaje ze to od psychiki:/ i ja mam jeszcze problem z nogami i nie moge sie czuc zupelnei wyluzowana:/ ;( buuuu... i wlasnie mam takie samo ucucie co ty olcia : "ale martwi mnie jeden fakt CZasem mysle ze moj ukochany po prostu odpuscil sobie juz starania o moj orgazm " ehhh:( widzicie ja chyba jestem w gorszej sytuacji wiec sie nie martwcie:D czas to zmienic kobietki:D, wlasie mi sie zdje ze ta lyzeczka chyba dziala powoli na mnie:D pozdrawiam kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
POMOCY!!!NIe mam orgazmu!!! 13:10 Kobietka19 Od prawie roku uprawiam juz seks i..... nigdy jeszcze nie mialam orgazmu pochwowego.jedymy jaki doznaje to lechtaczkowy,jak moj facet robi mi minetke,albo jak podczas seksu mam pozycje w ktorych osieram cipke o niego.Pomocy!Jak dostac ten orgazm. Dodam,ze moj facet nie ma malego penisa-taki sredni 13:10 bo idiotów nie lubimy w mięsnym można ponoć dostać 13:11 My humps Ja też nie miałam nigdy orgazmu pochwowego, a współzyję od ok 3 lat. Sadzę, ze to kwestia czasu... Pińć ciastek KCBMD 13:14 chmmmmmmmmmmm to nie jest kwestia czasu, niestety az 80% kobiet nigdy nie miało pochwowego orgazmu. Moze to sie ewentualnie zmienic po porodzie dziecka - bo się przesuwa szyjka macicy, ale to też niekoniecznie. Radze cieszyc sie tym ze masz łechtaczkowy- bo niektóre nawet tego nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale***
ja nie miałam chyba nigdy żadnego orgzmu !!!! jest to możliwe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×