Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietkaaaa

Przepis na idealna kobiete...

Polecane posty

Gość kobietkaaaa

temat zaczerpniety z ogolnego Czytając opinie facetów na forum - wszyscy podkreślają że damskim ideałem jest dla nich kobieta naturalna! Nie oszukujmy się jednak że naturalność ta ma wypływać z głębi kobiety i jedynie z atrybutów podarowanych jej przez naturę znaczyło by to bowiem ze osóbka taka nie powinna się malować, perfumować i depilować, a który pan umówiłby się z włochatą siostrą Yeti? Tak więc najlepszym sposobem jest...imitacja naturalności-tak żeby facet się nie poznał! To nie jest zbyt trudne-biorąc pod uwage spostrzegawczość niektórych panów! Podkreślam NIEKTÓRYCH! Tak więc dla zainteresowanych, poniżej podaje przepis na taką kobietkę: makijaż: puder idealnie dostosowany do odcienia karnacji-lub najlepiej jego brak,oczywiście gdy kandydatka ma idealną cerę skóra o lekko brzoskwiniowym odcieniu, efekt taki można uzyskać korzystając z umiarem, podkreślam z UMIAREM z naturalnego słoneczka,solarium ,pijąc sok marchwiowy lub wcinając beta-karoten cień do powiek-tylko delikatny nabłyszczacz,rzadnych fiołkowych, różowych, niebieskich powiek! tusz-w kolorze rzęs-powiem szczerze-nie znam nikogo kto urodził by się z różowymi czy fioletowymi rzesami a często takie właśnie rzęsy widze u innych kobiet usta-tu zasada jak powyżej-kto ma inne usta niż czerwone spoko niech sie maluje i pomarańczem. Ciało: depilacja ciała+regulacja brwi Paznokcie: francuski manicure Włosy: zdrowe i w naturalnym lub zbliżonym do naturalnego kolorze-fryz jak najprostszy! Ideał długie rozpuszczone włosy!! Ubiór: prostota i minimalizm-spodnie bez cekinkow, paseczków wstążeczek i innych dupereli-bluzeczki proste ale gustowne-bez sreberek i nakrapianych ciapek. Zwykle jednokolorowe! Ciuszki dopasowane do okazji! I nikt mi nie powie że faceci widząc taką kobitkę poznają się na tym że to co widza nie jest jedynie dziełem i zasługą natury! No może francuski manicure da im troche do myślenia-ale wątpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
a ja tez moge kochac Cie p.o.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
no to zaczynam Cie kochac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
no to Ty kochasz go tak bardziej oficjalnie, a ja skrycie, lecz niemniej mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
no to chodz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman z Wylęgowa
ja tez zaczynam Cie kochac, P.O. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na kobietach nie znam :o nie, nie ... na idealnych zwłaszcza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×