Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONKAAAAAAAAAAAAA

JAK WYGLADAJA TESTY DO POLICJI......PROSZE ODPOWEIEDZ

Polecane posty

Gość ONKAAAAAAAAAAAAA

JAK WYGLADAJA TESTY Z WIEDZY OGOLNEJ DO POLICJI.PISZESZ NA KOMPIE CZY ROZDAJA TESTY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj
pytanie nr 1: 2+2=?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierżantłapownik
pytanie nr 2: jak pan ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmowca nie
przesadzaj. Jak ja pracowalam to bylo kilka poziomow. Dopiero 3poziom mielismy na komputerach. Ale przeciez jak bedziez dawal/a papiery to mozesz zapytac w kadrach. te kobiety tam nie gryza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies*
pytanie nr 3: telefon na policje to: a)133 b)997 c)007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierżantłapownik
jak to nie gryzą!!! hwdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierżantłapownik
nie gadaj że policjanci znaja sie na kompach?!!!?!! hahaha...nasi? ..nie możliwe hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmowca nie
masz do czynienia z kims kto ma jednak o komputerach pojecie mimo zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj
Dlaczego na 2 policjantów przypada 1 czapka? Bo to 2 półgłówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierżantłapownik
jestes psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj
Policjant zatrzymuje auto, ponieważ przejechało na czerwonym świetle: - Oto mandacik - Ale panie władzo ja jestem daltonistą - Dobrze daruję panu Policjant wrócił do domu i mówi do żony: -Wiesz dzisiaj zatrzymałem daltonistę i nawet dobrze mówił po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmowca nie
a nie jasno sie wyrazilam?? Ale ide gdzie indziej bo tu widze nie warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierżantłapownik
Facet do policjanta prowadzącego koze. -gdzie prowadzisz tego barana -to nie baran to koza -nie do ciebie mówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmowca nie
a nie jasno sie wyrazilam?? Ale ide gdzie indziej bo tu widze nie warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmowca nie
a nie jasno sie wyrazilam?? Ale ide gdzie indziej bo tu widze nie warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierżantłapownik
Facet do policjanta prowadzącego koze. -gdzie prowadzisz tego barana -to nie baran to koza -nie do ciebie mówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierżantłapownik
Facet do policjanta prowadzącego koze. -gdzie prowadzisz tego barana -to nie baran to koza -nie do ciebie mówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffggggggggggg
dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po
jeśli poszukujesz informacji o testach do policji napisz maciejnowak1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperskijestem
gówno prawda,nie kupijcie zadnych pytań,to strata kasy,zada ci dwa pytania z zupelnie innej beczki, i klapa.moj kolega teraz zdawal,i psycholog zapytał,dlaczego wolałbys byc ekstrawertykiem a nie introwertykiem i odwrotnie? drugie pytanie bylo o szczesciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milablondi
TEMATY DOTYCZACE POLICJI :):):) WEJDZ TU.....CZYLI SŁUŻBA W POLICJI:):):) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milablondi
okaaaa rozdaja testy do TWO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testydopolicjiop.pl
Wszystkie testy do policji - rekrutacja 2010 100% pozytywnych opinii www.testydopolicji.com.pl www.testydopolicji.net www.testypolicyjne.pl www.testynapolicjanta.pl www.policja2009.fora.pl testydopolicji@op.pl gg 6775028 tel 666 194 944 NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam legalne testy do Policji, więc nie naruszasz prawa. - pytania psychologiczne z odpowiedziami na profil policjanta - zdawalność 100% - MULTISELECT (ponad 560) + zadania+ sześciany(zdjęcia) + Opis(ogólny, , zdjęcia i pamięć fotograficzna,opis zdarzenia i pamięć tekstowa,logika,test na refleks)+zasada działania+PORADNIK JAK ODPOWIADAĆ - przykładowe pytania które zadaje psycholog - WYWIAD ZORGANIZOWANY(rozmowa) i zasada działania - poradnik - jak się lepiej zaprezentować na egzaminie. SPRAWDZAJ REGON NA STRONIE (http://www.stat.gov.pl/regon/), KONKURENCJA PODRABIA ŻE MA DG LITERACKĄ !!! KUPUJĄC NIELEGALNIE NARUSZASZ PRAWO !!! U MNIE MASZ PEWNOŚĆ !!! testydopolicji@op.pl gg 6775028 tel 666 194 944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziullaa
A więc odpowiem poważnie na to pytanie bo przeszłam przez wszystkie etapy rekrutacji: 1) test wiedzy - otrzymuje się arkusz: pytanie + 3 albo 4 odpowiedzi, nie pamiętam ile było pytań, bez względu na to ile pkt. się zdobędzie przechodzi się dalej; jednak warto postarać się zdobyć jak najwięcej punktów, gdyż liczą się one w końcowej punktacji + sprawności fizycznej 2) multiselekt- składa się z dwóch części - 1. część to test na komputerze sprawdzający logiczne myślenie, wiarygodność itp.; 2 część to rozmowa z psychologiem 3) wywiad zorganizowany - rozmowa z policjantem, w rozmowie uczestniczy też osoba z kadr oceniająca rozmowę; pytania trochę z ustawy o policji, trochę z życiorysu, pytania "różne" - warto poszperać po forach bo dużo z nich się powtarza, ja np. miałam o mniejszościach narodowych, etnicznych, homofobii itp. Wbrew opiniom - nie ma etapów, które są tylko formalnością, do każdego etapu trzeba się przygotować, niekoniecznie stresować bo nie ma czym, ale przygotowanie to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LEGALNE TESTY DO POLICJI Z ODPOWIEDZIAMI NA ROK 2015 gg 6775028 testydopolicji@op.pl tel: 666 194 944 www.pracawpolicji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×