Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet 24

powiedzcie mi czy sie skompromitowalem?

Polecane posty

Gość facet 24

a wiec sytuacja jest taka. Znam jedna dziewczyne z krakowa juz pare miesiecy nigdy sie z nia nie widzialem w rzeczywistosci tylko kontakt na GG- jest bardzo ladna!!...Ostatnio rozmawialismy o krakowie i opowiadalem jej ze fajne miasto wszystko ok fajne zabytki zycie ciekawe i na koniec walłem tekst "no i fajne dziewczyny" a ona odpisala tekstem "taaa powaznie ?" Jak myslicie pogniewala sie na mnie? Pozniej juz nie byla taka rozmowna i odpowiadala tak sucho bez emocji - chociaz zawsze duzo pisze bo jest rozmowna...Czy ja tym urazilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poczulabym sie głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
na to wyglada , spodobales jej sie a tu taki tekst , wyszedles na lovelasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 24
co mam teraz zrobic jak to odkrecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym pomyslala
ze to mnie masz na mysli hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym pomyslala
normalnie gadac z nia i mozliwie szybko nawiazac do tej twojej uwagi i ja wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odkrecaj lepiej
tylko znajdz sobie lepsza. Z taka panna obrazalska mialbys pozniej same problemy , musialbys uwazac na slowa, gesty - pewnie na wszystko.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym
pomyślała, że o mnie chodzi :P nie obraziłabym się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to Ci
łotson, kuzwa doradził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadada
nie wiem czemu miałaby się obrazić o coś takiego ale... dziewczyny są dziwne przy następnej rozmowie po prostu zapytaj czy ją to jakoś uraziło ni i powiedz, że nie znasz żadnych dziewczyn z Krakowa poza jedną... i na tej podstawie oparłeś swój wniosek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jej
"chodzilo mi o Ciebie, ale nie chcialem napisac w liczbie pojedynczej, zebym nie wyszedl na taniego podrywacza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
a chodzilo ci o nia piszac tak czy o inne dziewczyny jak to bylo naprawde hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze co mi przyszlo
na mysl to ze o mnie mowisz... :P jak widac nie tylko ja tak pomyslalam, i uwazam ze nie ma co sie dziewczyna obrazac, nie powinna przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powaznie mowie i powtarzam
daj sobie lepiej z nia spokoj. Nawet łotson podziela moja opinie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1
oj ona pewnie nie zaskoczyla i poczula sie glupio bo moze juz nakrecila sie na ciebie , pewnie jej przejdzie jak z nia znowu pogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 24
chodzi oto ze jej opowiadalem ze bylem pare dni temu w krakowie no i podzielilem sie wrazeniami ze fajne zabytki fajne miasto no i ladne dziewczyny i pozniej mi tak powiedziala, zobaczymy jak bedzie na gg nie loguje sie codziennie bo pracuje a po pracy imprezuje nasza znajomosc traktuje tak nie zobowiazujaco jak jej sie nudzi to zagada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, bez przesady :-) Ja też bym pomyślała, że to o mnie i byłoby mi bardzo miło :-) Zresztą miałam już takie sytuacje w rozmowie i smsach. O co niby miałaby się obrazić? Dziwnie jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 24
nie wiem czy sie nakrecila czy nie ale raczej nie bo ja jestem dosc przecietny z urody nawet ponizej przecietnej a ona ma wszystko w zyciu urode,kase, dobra prace a ma dopiero 22 lata ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może chce trochę ochłodzić Wasze relacje bo nic więcej z Tobą nie planuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 24
no moze moze z reszta mnie to paralizuje w ogole nigdy sie do niej nie odzywam pierwszy na GG to ona wszystko zaczyna nawet rozmowe ze mna, a zaczelo sie od glupiego forum tzn na jakis tam temat i przeszlo na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak to, to czekasz tylko na jej inicjatywę? Może być jeszcze inaczej, że przez to że ją tak \"olewasz\" (bo z jej strony to może tak wyglądać) ona myśli, że Ci się nie podoba, więc tego Twojego smsa odebrała jako, nie wiem, głupi żart? Bo nie okazujesz jej prawie żadnego zainteresowania a później piszesz, że w jej mieście są takie fajne dziewczyny (czyli że ona też niby fajna, tylko widocznie tak nei do końca, skoro Cię nie interesuje...) Rozumiesz? Nadążasz? ;-) (eh, ta kobieca logika ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą jak byłeś w Kraku to czemu się z nią nie umówiłeś? Nie miała czasu czy przez nieśmiałość? Może w ogóle jej o tej wyprawie nie powiedziałeś? Wiesz, dziewczyny są bardzo wrażliwe na tym punkcie, jeśli ona myśli, że Ci nie zależy na tej znajomości to nie dziw się, że jest chłodna w smsach... A to, że jest ładna, ma pracę itd. - takich dziewczyn faceci boją się najbardziej i one też chcą być czasem poadorowane :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
napisz ze chodzilo ci o nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to miałam podobną sytuację (i dlatego teraz tak się wczułam ;-) ) i może coś by z tego wyszło gdyby tylko facet nie był takim... ciapą :-P (nie bierz tego do siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 24
nie smsy tylko rozmowa GG nie smsujemy, a pozatym jak ja bylem w krakowie to ona byla w ty mczasie na wycieczce w grecji i w krakowie jest od 2 dni..takze jej powiedzialem o tym ze bylem u niej w miescie jak wrocila z wakacji. Nie wiem czy bym sie z nia chcial spotkac w realu na gg zawsze lepiej i odwazniej bo zawsze mozna powiedziec musze konczyc i sie wylaczam a w realu trzeba troche pociagnac dluzej rozmowe...z reszta niech sie gniewa i tak bym u niej nie mial szans ja jestem z innego miasta ona tez pozatym ja do niej w ogole nie pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 24
i to ja zawsze czekam na jej inicjatywe po prostu nie chce sie narzucac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, jak tam uważasz, w każdym razie wg mnie się nie skompromitowałeś bo nie miałeś czym. A może dziewczyna miała nadzieję na coś więcej, albo wręcz przeciwnie - i dlatego tak zareagowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaczka
skompromitowales sie bo ona na ciebie leciala moze ma dosc tych przystojnych dupkow i woli takiego brzydala jak ty??? a tym tekstem wyszedles na pacana ktory mysli o tym zeby zamoczyc :D nie odzywaj sie jzu d niej zrobisz jej ogromna przysluge bogaci i piekni wiaza sie tylko z ludzmi ze swojej kasty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaczka
ale ladne wola ladnych hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×