Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Craz_y

Cholernie zazdrosny

Polecane posty

Gość Craz_y

Jestem z chłopakiem od 5 lat, a on jest o mnie cholernie zazdrosny. Kiedyś pisałam sobie sms z jego szwagrem, potem odpuszczałam sygnałów multum jedemu kolesiowi (tak po prostu - bez żadnego celu) i kończyło sie ogromną awanturą. Teraz kumpel też puszczał mi strzałki ostatnio dość dużo no więc tez odpowiadałam, tak tylko bo to kumpel mój i w dodatku ma dziewczyne. Mój Kochany sie dowiedział i zrobił straszną awanturę. Za bardzo nie chce ze mną gadać, tweirzdi że kolejny raz zawiodłam jego zaufanie. on nikgdy sie tak nie zachował. Móiw że poza mną żadna inna go nie interesuje. ja nie miałam złych zamiarów, a znów tak głupio wyszło. Nie wiem co robić... Buuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ksiezyc
zapewniac go ze kochasz.. u mnie podobnie - zycze siły duzo! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Craz_y
Dziękuje za odpowiedź Kobieto Ksężyc Tylko że pare razy już tak zrobiłam tzn wg bniego go zawiodłam. On mnie kocha wiem ale teraz już nie chce mi wierzyć ;-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo on nie wierzy że Ty go kochasz. Myśli że szukasz innego i dlatego tak może się zachowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Craz_y
Do Facet 11 To co mam zrobić żeby go przekonać że naprawdę go kocham i nie chce innych facetów? mi sie juz pomysły wyczerpały? Ja wariuje bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Craz_y
Tzn Facet 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jak czesto puszczasz
te strzalki, jezeli jest to 1 lub 2 dziennie to nie powinnien byc zazdrosny ale moze to robisz znacznie częsciej. Pamietaj zazwyczaj jak jest zazdrosny to kocha, byc moze wczesniej zawiodl sie na kims dlatego jest teraz nieufny. Czesto udowadniaj mu jak go kochasz i nie ukrywaj zbyt wiele przed nim, bo mozesz go stracic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Craz_y
Wcześniej zawiódł sie na mnie, ale myślałam że to nie bedzie sie wlokło za mną przez całe nasze dalsze życie, a jednak. Tak bardzo chce żeby już mi wybaczył i żeby był taki cudny jak zawsze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to to
zdradziłaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Craz_y
oczywiście że nie, ale on uważa że zawiodłam znów jego zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimbla 23
Mam taki sam problem. Mój chłopak jest zazdrosny o wszystko i wszystkich, też nie wiem co mam robić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Craz_y
Najgorsze jest to że nie masz złych zamiarów, myślis o swoim kochanym non stop, robisz wiele dla niego a tu nagle coś i buuummmm. Świat sie wali, a on nie wierzy w me słowa i nie umiem go do siebie porzekonać, choć wiem że świata poza mną nie widzi. Postanowiłam pokazać mu że nie ma innego i że tyko on jest dla mnie najważniejszy, bede walczyć o nasza miłość i starać sie żeby nie było znów takich głupich incydentów, ale czy nie powinno być też tak że on też powinien sie starać o to by mnie nie sracić? Tymbardziej w takiej "kryzysowej sytuacji"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimbla 23
Pewnie,że powinien.Ja już czasami nie mam siły zapewniać ukochanego o mojej miłości i wierności do niego, więc w ogóle się nie odzywam. Wtedy on mówi,że wie, że przesadza,ale tak bardzo mnie kocha itp,itd, a potem znowu to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Craz_y
Cholerni faceci! życ sie bez mojego kochanego nie da ale czasem jest nie do zniesienia! tylko to teraz jest moja wina i bede sie musiała nieźle napocić zeby wybaczył! Mimbla23 a masz jakieś odlotowe sposoby żeby mu pokazać miłość swoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimbla 23
Sposoby łóżkowe!!!!Zawsze działają!!!!Zacznij się z nim namiętnie całować i dalej samo pójdzie!Wszystko Ci wybaczy, gwarantuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Craz_y
tylko problem w tym że on już te łóżkowe spooby moje zna na wylot i nie da sie tak łatwo przekonać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimbla 23
drugi sposób to romantyczna kolacja we dwoje.Ugotuj coś dobrego.Ciągle pisz,że go kochasz i spedzaj z nim kazdą wolną chwilkę.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×